Efektywnie.com – konkurs dla efektywnych

Efektywnie.com, pierwsza w polskim internecie encyklopedia marketingu afiliacyjnego, ogłasza konkurs dla wszystkich zainteresowanych efektywną reklamą w sieci.

Główną nagrodą w konkursie jest notebook marki Toshiba. Otrzyma go osoba, która dokona rejestracji w serwisie Efektywnie.com i najaktywniej zaangażuje się w rozbudowę merytoryczną encyklopedii. Organizatorzy ocenią merytoryczną wartość dokonanych wpisów, a także liczbę dodanych haseł i liczbę haseł rozbudowanych. Rozwiązanie konkursu nastąpi 17 maja 2009. Szczegóły na www.efektywnie.com.

Encyklopedia Efektywnie.com została stworzona przez Novem – jednego z największych graczy na rynku performance marketingu. Budowa encyklopedii wykorzystuje mechanizmy Wikipedii. Jest ciągle rozbudowywana i aktualizowana przez społeczność internautów, którzy mogą aktywnie ją współtworzyć, dodając i edytując hasła. Oprócz tego platforma daje możliwość dyskusji oraz jest miejscem, w którym można znaleźć aktualne informacje na temat najciekawszych wydarzeń związanych z performance marketingiem w Polsce i na świecie.

„Od kilku lat marketing afiliacyjny zyskuje w Polsce coraz większą popularność, jednak nakłady na tę formę sprzedaży są mniejsze niż w krajach, gdzie stosowanie internetu do celów marketingowych jest bardziej powszechne” – mówi Jacek Pasławski, Prezes Zarządu Novem – twórcy encyklopedii. „Jest to związane ze stosunkowo małą wiedzą o zasadach działania sieci afiliacyjnych. Stworzyliśmy Efektywnie.com aby aktywnie edukować rynek w tej dziedzinie” – wyjaśnia.

Efektywnie.com

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry