eholiday.pl wprowadza własne „produkty reklamowe”

Serwis eholiday.pl, najpopularniejszy polski serwis z bazą miejsc noclegowych, wprowadził do swojej oferty „produkty reklamowe” oparte na mechanizmie podobnym do Google AdWords, które mają pomóc właścicielom obiektów noclegowych w lepszej promocji.

Serwis eholiday.pl to największa polska baza miejsc noclegowych w której znajduje się ponad 18 000 obiektów noclegowych takich jak hotele, pensjonaty, apartamenty czy kwatery prywatne (Megapanel, badanie z sierpnia 2009). Każdego dnia z wyszukiwarki serwisu korzysta około 25 000 osób poszukujących noclegu. Wprowadzone „produkty reklamowe” mają pomóc właścicielom obiektów w lepszej promocji wśród użytkowników serwisu eholiday.pl.

Czym są „produkty reklamowe”? To grupa czterech usług reklamowych: Pozycjonowane, Tekst Reklamowy, Dodatkowe Miejscowości i Pozycja Gwarantowana. Funkcjonują na podobnych zasadach co Google AdWords czy Onet Boksy. Każdy z zarejestrowanych właścicieli obiektów noclegowych może dowolnie i samodzielnie konfigurować ustawienia tych usług w swoim panelu. Wszystkie produkty reklamowe są w pełni zautomatyzowane, a płatności można dokonać na trzy sposoby (przelewem, kartą kredytową lub poprzez SMS).

Dla każdego kto promuje się w Internecie kluczowymi kwestiami są wysoka pozycja w wyszukiwarkach i wyróżniająca się od innych reklama. Takie same zasady obowiązują w serwisie eholiday.pl. Udostępniając produkty reklamowe użytkownikom dajemy im możliwość samodzielnego decydowania o pozycji swojego obiektu. Każdy kto korzystał z narzędzi Google AdWords czy innych serwisów wyszukiwawczych powinien być zadowolony z nowych opcji – mówi Mariusz Wojciechowski, prezes zarządu Grupy eholiday.pl.

Z analiz wykonanych przez eholiday.pl wynika, że korzystając z wprowadzonych usług można podnieść pozycję swojego obiektu w serwisie a przez to ilość gości nawet kilkudziesięciokrotnie.

www.eholiday.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry