Ekskluzywna sieć afiliacyjna LeadAMore.com zaprasza do współpracy – wyjątkowe oferty i szybkie wypłaty. Dołącz już dziś!

Sieć afiliacyjna LeadAMore.com już dziś zaprasza do dzielenia się ekskluzywnym katalogiem wyjątkowych produktów i usług na swoich stronach internetowych oraz profilach społecznościowych. Wystarczy w kilku krokach bezpłatnie się zarejestrować, by zacząć swoją przygodę z polecaniem produktów! Sieć LeadAMore.com oferuje konkurencyjne, szybkie wypłaty, codziennie, aktualizowane statystyki oraz merytoryczne wsparcie opiekuna w każdej chwili.

Ekskluzywna sieć afiliacyjna LeadAMore.com zaprasza do współpracy - wyjątkowe oferty i szybkie wypłaty. Dołącz już dziś! 1

Afiliacja, czyli “włączenie do rodziny”.

Jeśli poszukujecie pomysłów na to, aby zacząć zarabiać w internecie to już dziś warto zapoznać się ze znaczeniem słowa afiliacja. Wróćmy zatem do korzeni tego słowa, w słowniku znajdziemy informację, że hasło afiliacja pochodzi z łaciny i oznacza affilatio – “usynowienie”, “włączenie do rodziny”, czyli – zachowanie polegające na nawiązaniu i podtrzymaniu pozytywnych kontaktów i współpracy.

Jak się to ma do zasad marketingu sprzedażowego? W marketingu internetowym natomiast, hasło afiliacja to nawiązywanie dobrowolnej współpracy, celem której jest osiąganie wymiernych korzyści wszystkich zaangażowanych stron w tą współpracę. Także, jeśli chcecie zacząć zarabiać w internecie to dobrze trafiliście. Ekskluzywna platforma LeadAMore.com oferuje swoim partnerom bezpłatny dostęp do wartościowych, atrakcyjnych produktów i usług, które można promować na swoich stronach internetowych, czy kanałach społecznościowych. Wszędzie tam, gdzie jesteście aktywni online są także potencjalni klienci i szansa na dodatkowe pieniądze.

Zarabianie w internecie – teraz to możliwe z platformą LeadAMore.com!

Twórcy platformy LeadAMore.com stworzyli doskonałą przestrzeń do współpracy i zarabiania w internecie. Kierując się zasadą, że afiliacja ma przynosić zyski, aniżeli straty zachęcają do bezpłatnej rejestracji w kilka minut, w bardzo prostym i intuicyjnym panelu partnera. Ponadto, w trakcie rejestracji nie ponosicie żadnych kosztów z tytułu wejścia do sieci partnerskiej – dostajecie pełny dostęp do wspaniałych produktów, które możecie zacząć od razu promować – wystarczy przejrzeć dostępne oferty i dopasować je do swojego profilu działalności, czy aktywności w internecie – nieważne, czy jesteście właścicielami agencji SEO/SEM, znanymi bloggerami, influencerami, czy dopiero zaczynacie przygodę z tworzeniem contentu w sieci – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Promowanie ekskluzywnych produktów jest proste!

Aby ułatwić proces polecania produktów i usług w sieci afiliacyjnej, twórcy platformy LeadAMore.com zapewniają obsługę swoich partnerów aż w trzech językach – polskim, angielskim oraz rosyjskim. Dzięki temu, możecie bez obaw współpracować na skalę międzynarodową. Aktualnie na platformie znajdziecie partnerów z ponad 21 krajów i aż 30 ofert unikalnych produktów. Do tej pory twórcy platformy afiliacyjnej oferowali swoje usługi tylko najbardziej zaufanym partnerom, teraz przyszedł jednak czas na to, by dosłownie każdy mógł zacząć generować dodatkowy przychód poprzez monetyzowanie swoich treści w internecie.

Aktualna liczba ofert dostępnych na platformie pozwala wygenerować blisko 100 tysięcy leadów miesięcznie. To co zasługuje na pochwałę to fakt, że prowizje od przekierowanego ruchu są wysokie a wypłaty bardzo szybkie. LeadAMore również udostępnia swoim partnerom ekskluzywne oferty dostępne na wyłączność, co znacznie zwiększa szansę na generowanie solidnych przychodów. Wśród ofert dostępnych na wyłączność dużą popularnością cieszą się suplementy diety oraz produkty marek premium takich jak Snovital.com czy Totalwhite.pl.

Sieć afilacyjna – dołącz już teraz bezpłatnie i zarabiaj prowizyjnie!

Już dziś zarejestruj się bezpłatnie i dołącz do grona osób i firm, które zdecydowały się na sprzedaż prowizyjną z LeadAMore.com! Partnerski program pozwoli Ci zarobić na Twoich treściach nie tylko na stronach internetowych, ale także w social mediach. Marketing sprzedażowy w takiej formie jeszcze nigdy nie był bardziej przystępny i intuicyjny – wybierasz odpowiednią usługę z katalogu, udostępniasz, mówisz o tym swoim obserwującym a wyniki widać w bardzo szybkim tempie. Prowizja od wartości sprzedaży na poziomie 30-50% daje duże szanse na to, by już od samego początku współpracy generować doskonałe zarobki.

LeadAMore.com to nowy gracz na rynku sieci afiliacyjnych, który z powodzeniem przekonuje swoich partnerów do aktywnej współpracy. Ekskluzywna platforma, dzięki temu, że oferuje od samego początku wysokie stawki prowizyjne, przekonuje do siebie coraz więcej chętnych internetowych twórców i administratorów stron internetowych, by zacząć zarabiać w internecie. Specjalnie, wyselekcjonowane produkty doskonale dopasowują się do contentowych kampanii i wyróżniają się na tle konkurencji. Zatem, jeśli szukacie odpowiedniej sieci afiliacyjnej, do której chcecie dołączyć, warto wybrać LeadAMore. Dzięki tak jasnym zasadom współpracy i wysokim wynikom konwersji, wasze zarobki mogą osiągnąć nawet poziom 10 tysięcy euro miesięcznie, co znacznie pozwoli na stabilizację waszego budżetu czy finansów firmowych.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry