Ekstra świat nowoczesnych zabawek

Jakie zabawki potrafią ucieszyć każde dziecko? To trudne pytanie, również dlatego, że gust dzieci jest zmienny i często uwielbiane do niedawna zabawki przestają być dla dziecka atrakcyjne. Jest jednak na to sposób, to nowoczesne, pięknie wykonane, wielofunkcyjne pojazdy elektryczne, które zachwycą każde dziecko – i chłopca, i dziewczynkę. Łatwe w sterowaniu, bezpieczne, miniaturowe samochody, quady, motory czy gokarty sprawią frajdę – i młodszym, i tym nieco starszym wielbicielom motoryzacji.

Ekstra świat nowoczesnych zabawek 1
fot. ekstrazabawki.pl

Elektryzująca zabawa

Marzeniem wielu dzieci była kiedyś kolejka elektryczna – dziś również ta zabawka bije rekordy popularności, jednak równie dużym zainteresowaniem dzieci cieszą się inne elektryczne zabawki, których na pewno nie powinno zabraknąć w żadnym dobrym sklepie z zabawkami. O czym mowa? Między innymi o wyjątkowych samochodach elektrycznych dla dzieci. Bogatą ofertę atrakcyjnych marek, które cieszą się wielkim zainteresowaniem ze strony małych adeptów motoryzacji, znajdziemy na https://www.ekstrazabawki.pl/ – uwagę zwracają tu m.in. pięknie wykonane, wielofunkcyjne miniatury najlepszych modeli popularnych marek, takich jak: Mercedes, Ford, Audi, Volkswagen czy BMW.

Samochody-zabawki elektryczne nie tylko prezentują się świetnie, ale też są wykonane z najlepszej jakości materiałów, wyposażono je również w różne funkcje (odpowiadające prawdziwym modelom). Są to samochody w pełni bezpieczne dla małego kierowcy. Do aut dla dzieci na akumulator dodano piloty, za pomocą których dorośli mogą odpowiednio zarządzać ruchem samochodu, tak, by małe dziecko (np. trzyletnie) nie zrobiło sobie krzywdy. W sklepie Ekstra Zabawki można w atrakcyjnych cenach nabyć zarówno uwielbiane szczególnie przez chłopców samochody terenowe, jak i osobowe czy sportowe oraz inne pojazdy zasilane elektrycznie, które ucieszą nie tylko małych chłopców, ale również dziewczynki.

Samochód, czyli atrakcyjna zabawka edukacyjna

Duże samochody na akumulator są nie tylko świetną zabawką, która już samym wyglądem zaprasza do zabawy nawet malutkie dzieci, ale mogą się też okazać atrakcyjną pomocą edukacyjną, której możliwości można dostosować do wieku dziecka. Po pierwsze, na uwagę zasługuje bogata gama kolorystyczna. Popularne są zarówno samochody w kolorach klasycznych (białym i czarnym), jak i w żywszych barwach, które cieszą się uznaniem dzieci.

Najciekawsze są jednak akcesoria, w które wyposażono wszystkie modele aut na akumulator – są to np. pasy bezpieczeństwa, dzięki którym można zacząć z dzieckiem naukę bezpiecznej jazdy, nawet wtedy, gdy ma dwa, trzy latka. To nie wszystko w autach można też włączyć silnik, używać klaksonu, przełączać biegi. Niektóre modele wyposażono również w panele audio, które pozwalają dziecku słuchać ulubionych piosenek w czasie jazdy. Samochody-zabawki do złudzenia przypominają prawdziwe auta. Nawiązuje do nich zarówno wygląd zewnętrzny, jak i wnętrze samochodów elektrycznych dla dzieci. Zadbano tu o każdy detal, w tym m.in. obite skórą fotele.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Konkurs Dyrektor e-Commerce Roku
30.06.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry