Eleganckie zegarki z funkcjami sportowymi – Garmin Vivomove

Seria zegarków Garmin Vivomove jest przeznaczona do tych użytkowników, którzy zamierzają korzystać z zegarka nie tylko podczas sportowych aktywności, ale szukają też czegoś bardziej casualowego, co dobrze prezentuje się na ręce i pasuje do każdej okazji. Vivomove to kolekcja odznaczająca się sportowym charakterem i funkcjami przydatnymi przy uprawianiu różnych dyscyplin, ale także i prostym, eleganckim, ponadczasowym stylem.

Eleganckie zegarki z funkcjami sportowymi - Garmin Vivomove 1

Z zewnątrz elegancki zegarek, w środku smartwatch

Tym co czyni zegarki z serii Garmin Vivomove wyjątkowymi jest to, że w postaci jednego czasomierza można mieć dwa zupełnie rożne. A wystarczy tylko jedno kliknięcie. Na pierwszy rzut oka zegarki mają tarczę ze wskazówkami i indeksami, wyglądają jak z półki fashion. Jednak po dotknięciu owej tarczy, ukazuje się taki sam wyświetlacz jak w każdym innym zegarku fitness marki Garmin. Modele Vivomove oferują te same funkcje monitorujące aktywność fizyczną osoby użytkującej i są kompatybilne ze smartfonem. Dzięki noszeniu ich mamy pełną i ciągłą wiedzę o funkcjonowaniu ciała, o ilości energii, spalanych kaloriach, a nawet o tym, ile snu i odpoczynku potrzebujemy. Aby zapewnić jeszcze większy wybór, seria została podzielona na trzy linie, z których każdy znajdzie coś odpowiadającego jego indywidualnym oczekiwaniom. Wszystkie modele można znaleźć na stronie autoryzowanego partnera marki Garmin https://www.abcgps.pl/

Coś dla sportowców, coś dla kobiet i coś dla osób praktycznych

Najbliższy typowego zegarka sportowego z pulsometrem jest Garmin Vivomove 3, który oprócz wspomnianego pomiaru tętna zawiera najbardziej zaawansowane funkcje przydatne podczas treningów a także nawigację GPS. To zegarek nie ustępujący zbytnio typowemu smartwatchowi sportowemu z kolekcji Garmin. Posiada on funkcje treningowe przeznaczone dla biegania, pływania, jazdy na rowerze i nie tylko. Dodatkowo też mierzy poziom stresu, co daje przydatną wiedzę o samopoczuciu. Dostępna jest w tej linii także wersja Vivomove 3S, która występuje w mniejszym rozmiarze.

Nieco bardziej casualowe są modele Garmin Vivomove Style, które okażą się wyborem idealnym dla kobiet. Czasomierze z tej linii występują w kilku wersjach kolorystycznych z kopertami w kolorach: srebrnym, różowo-złotym, grafitowym i jasnozielonym. Można też dodatkowo bawić się przy nich modą, bo dzięki mechanizmowi szybkiego odłączenia, wymiana paska na inny to żaden problem. W zależności od stroju można dobrać najlepszą kolorystyczną kombinację koperty i paska.

Jest tez wreszcie w kolekcji wersja najbardziej ekonomiczna, wyposażona jedynie w podstawowe funkcje, czyli Vivomove HR. Te zegarki też mają ukryty wyświetlacz, ale nie posiadają dodatkowych funkcji sportowych. Mają za to najdłużej działającą baterię, bo gdy korzysta się z samego tylko zegarka, trzyma ona nie tydzień a dwa razy tyle czasu.

Garmin Vivomove, czyli towarzysz codziennych aktywności

Wszystkie zegarki z trzech linii Garmin Vivomove oferują podstawowe funkcje monitorowania organizmu. Modele Vivomove 3 i Vivomove Style są także kompatybilne ze smarfonami, wyposażono je w funkcję Garmin Pay, dzięki której można płacić zbliżeniowo za zakupy, a także w aplikację Garmin Connect do łączenia się z innymi użytkownikami. Na wyświetlaczu odczytać da się też SMS-y i powiadomienia, więc można śmiało zostawić telefon w szatni lub w aucie. Sportowe zegarki z GPS są wykonane ze stali nierdzewnej i tworzywa wzmacnianego włóknem szklanym (wyjątkiem jest Vivomove 3, który zrobiony został z anodyzowanego aluminium). Cała kolekcja jest zaprojektowana w tym samym, minimalistycznym wzornictwie.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry