Infinite e-Podpisywanie – polecana inwestycja dla Twojego biznesu

Elektroniczny podpis to najlepsza inwestycja dla Twojej firmy, znacznie usprawniająca jej codzienne funkcjonowanie. Jeśli chcesz szybko i bezpiecznie korzystać z jego dobrodziejstw, zainwestuj w profesjonalny system e-Podpisywanie od Infinite. Dowiedz się, jakie konkretne korzyści przyniesie on Twojemu biznesowi.

program e-Podpisywanie
e-Podpisywanie

Czym jest program e-Podpisywanie?

System e-Podpisywanie marki Infinite to nowoczesne narzędzie umożliwiające przedsiębiorcy elektroniczne podpisywanie dowolnego rodzaju dokumentów, w tym umów. Elektroniczny podpis jest składany w pełni zgodnie z prawem za pośrednictwem urządzenia z warstwą biometryczną (tabletu) albo specjalnej platformy internetowej. Obie możliwości pozwalają na wygodne zawieranie umów z dowolnego miejsca. Zapewniają także swobodę i bezpieczeństwo w kontakcie z klientami.

Dlaczego warto korzystać z e-Podpisywania?

Z praktycznego oprogramowania e-Podpisywanie możesz korzystać zawsze i wszędzie. Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, domu albo w podróży, masz możliwość łatwego zapoznania się i podpisania dokumentów za pomocą jednego kliknięcia. Wszystkie formalności załatwiasz zdalnie, a klient nie musi odwiedzać siedziby Twojej firmy, aby sfinalizować transakcję.

Wybierając elektroniczny podpis od Infinite, masz pewność najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Zyskujesz gwarancję, że zarówno dokument, jak i podpis zostają zabezpieczone certyfikatem cyfrowym. Elektroniczny podpis będzie nieważny w przypadku zmiany dokumentu. Nie można go także skopiować, ponieważ w każdym wymaganym miejscu trzeba go złożyć oddzielnie. Co ważne, podpis złożony na tablecie jest równoważny z tym złożonym na papierze.

Elektroniczne podpisywanie dokumentacji jest szybkie i proste. Nie wymaga skanowania wielu dokumentów i wymieniania się kopiami z kontrahentem bądź klientem. To znacznie skraca czas procesów biznesowych i wpływa na zadowolenie odbiorcy, który nie musi długo czekać na ich finalizację. Ponadto zwiększa również efektywność pracowników.

Dzięki korzystaniu z systemu e-Podpisywanie nie musisz drukować stosu dokumentów, załączników oraz ich kopii. W ten sposób oszczędzasz pieniądze, czas, a także chronisz środowisko, ograniczając papier. Twoja firma staje się ekologiczna, co jest pozytywnie postrzegane przez klientów i kontrahentów.

Zaletą oprogramowania Infinite jest też możliwość zebrania wszystkich ważnych dokumentów w jednym miejscu. Umowy zakupowe, sprzedażowe, zlecenia czy NDA, delegacje, wnioski urlopowe i inne dokumenty HR, a także bilanse, raporty, rachunki zysków i strat oraz szereg innej dokumentacji masz zawsze pod ręką, niezależnie od tego, gdzie się aktualnie znajdujesz. To znacząco ułatwia codzienną pracę.

Elektroniczne podpisywanie – jak to działa?

Proces elektronicznego podpisywania dokumentów jest bardzo szybki, łatwy i wygodny. Najpierw pracownik firmy dodaje do systemu e-Podpisywanie umowę ustaloną z klientem, a następnie wysyła mu ją do podpisu. Odbiorca otrzymuje drogą elektroniczną maila z odnośnikiem. Po jego kliknięciu dostaje hasło SMS, które wpisuje na stronie, dzięki czemu zyskuje dostęp do portalu i umowy. Po zapoznaniu się z dokumentem klient naciska przycisk „Podpisz”. W rezultacie obie strony otrzymują podpisaną umowę wraz z certyfikatem jej zawarcia oraz dostęp do niej w e-archiwum.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry