eMONERO.pl – ruszyły pożyczki społecznościowe nowej generacji

Na rynek wkroczył serwis eMONERO.pl, oferujący pożyczki społecznościowe. Nowoczesna formuła serwisu przyciąga tych, którym potrzebne są szybkie pożyczki oraz tych, którzy chcą dobrze zarobić na bezpiecznym pożyczaniu innym.

eMONERO.pl to serwis działający w obszarze tzw. social lending. Użytkownicy takich serwisów pożyczają sobie nawzajem pieniądze z pominięciem banków w ramach platformy internetowej. Taka platforma daje im bezpieczeństwo transakcji oraz kojarzy pożyczkobiorców i pożyczkodawców. W przypadku eMONERO.pl należy jeszcze dodać: pozwala naprawdę bardzo dobrze zarobić i naprawdę szybko pożyczać.

Pożyczki społecznościowe według eMONERO

emonero-pozyczkiPożyczki społecznościowe to dziś nie nowość. Ale sposób w jaki działa eMONERO daje użytkownikom nowe możliwości. Chodzi przede wszystkim o szybkość działania i duże profity z pożyczania pieniędzy innym.

Pożyczkę można dostać błyskawicznie. W przeciwieństwie do wielu innych serwisów z pożyczkami społecznościowymi, w eMONERO nie musisz wybierać ofert pożyczkodawców. Nie musisz też oczekiwać, aż znajdą się osoby, które odpowiedzą na twoją ofertę i zbierze się pula pieniędzy na twoją pożyczkę. Użytkownik eMONERO.pl składa po prostu szybki wniosek i nawet po 15 minutach może otrzymać pieniądze. To pozwala wziąć pożyczkę z eMONERO błyskawicznie w razie nagłej potrzeby – np. gdy ktoś jest w sklepie i chce dokonać zakupów przekraczających aktualnie jego zapasy gotówki. Pralka w super promocji? Mega wyprzedaż w sklepie z laptopami? Nie musisz tracić takich okazji. Jeśli masz profil na eMONERO możesz szybko uruchomić dodatkowe źródło finansowania bez przedzierania się przez bankowe procedury – pieniądze pożyczą Ci tacy sami użytkownicy serwisu jak Ty. Po 15 minutach płacisz za zakupy, a koszt pożyczki może być zdecydowanie niższy niż różnica między okazyjną a zwykłą ceną kupionego produktu.

Krótki film: jak działają pożyczki społecznościowe w eMONERO


Social lending: sposób na szybkie zarabianie

A co ma eMONERO dla pożyczkodawców? Mocny argument: zarobki sięgające 9,1% rocznie. W dodatku przy bardzo niskim ryzyku, którego oceną zajmuje się za nas sam serwis. Pożyczkodawca nie musi zastanawiać się, komu pożyczyć ani samodzielnie dokonywać wyboru. eMONERO wybiera po prostu najlepszych kandydatów. Ryzyko spada dodatkowo dlatego, że pieniądze pożyczkodawcy są dzielone na małe kwoty zaczynające się od 10 zł i rozdzielane automatycznie między wielu pożyczkobiorców. Np. 1000 zł jest rozdzielone między 100 pożyczających. Jeśli nawet 3 osoby nie spłacą na czas zobowiązania, zysk z pozostałych 97 mikropożyczek pokrywa to z nawiązką. Dodatkowo eMONERO bierze na siebie zadanie odzyskania niespłaconych pożyczek. Przed rozpatrzeniem wniosku o pożyczkę, eMONERO przeprowadza też ocenę prawdopodobieństwa spłacenia zobowiązania, wykorzystując dane z serwisów KRD, Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.

Alternatywa dla lokat i tradycyjnych chwilówek

Dla pożyczkodawców eMONERO jest dobrą alternatywą wobec innych sposobów bezpiecznego zarabiania na własnych wolnych środkach. Trudno wśród bezpiecznych sposobów lokowania gotówki znaleźć coś o podobnej stopie zwrotu. Obligacje lub lokaty bankowe dają dużo mniej. Jeśli z kolei można zarobić więcej  – np. na akcjach czy funduszach – ryzyko jest nieporównywalnie większe.

Dla pożyczkobiorcy eMONERO to alternatywa dla chwilówek i bankowych kredytów. Pieniądze można dostać szybko, a w dodatku daje się zarabiać innym użytkownikom, a nie bankierom. Co więcej, pewnego dnia role mogą się odwrócić i ten, kto dziś bierze pożyczkę, może jej jutro sam komuś udzielić.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry