EOIF GigaCon

Opublikowano: 21 lutego 2011. Kategoria: Patronaty.

Data: 17 marca 2011
Miejsce: Łódź, andel’s Hotel Łódź

Zapraszamy do uczestnictwa w bezpłatnej konferencji „Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie GigaCon”, która odbędzie się 17 marca w Łodzi.

EOIF GigaCon 1Udział w konferencji jest bezpłatny! Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie uprzedniej rejestracji pod adresem gigacon.org/eoif_lodz.

Konferencja EOIF GigaCon poświęcona jest nowoczesnym rozwiązaniom z zakresu obiegu dokumentów tworzonym z myślą o klientach biznesowych. Zakres tematyczny konferencji to wszelkie zagadnienia związane z usprawnieniem i zautomatyzowaniem działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem. Będą omawiane rozwiązania sprzętowe, narzędzia i systemy wspomagające sprawny przepływ informacji i spójny obieg dokumentów w strukturze całej firmy.

Tematyka konferencji:

– Systemy OCR/OMR
– Systemy faksowe
– Portale korporacyjne inter/intra/extranet
– Systemy pracy grupowej
– Rozwiązania mobilne
– Zarządzanie obiegiem dokumentów
– Systemy archiwizacji danych
– Masowe wydruki
– PKI – dokument elektroniczny
– Workflow – zarządzanie procesami biznesowymi
– Narzędzia back-office

Konferencja skierowana jest do szerokiego kręgu odbiorców wykorzystujących lub zamierzających wdrażać omawiane technologie przetwarzania, składowania i obiegu informacji:

– branży informatycznej, bankowej i finansowej, przemysłu, telekomunikacji, ubezpieczeń, handlu oraz administracji
– osób odpowiedzialnych za selekcję oraz zakup nowych produktów, technologii; projektowanie, budowę i rozwój systemów obiegu informacji w firmach i instytucjach: członków zarządów, szefów działów informatyki, kierowników projektów, członków grup projektowych, inżynierów systemowych, analityków, administratorów systemów.

Słuchaczom organizatorzy zapewniają komplet materiałów konferencyjnych oraz przerwy kawowe.

Koordynator projektu:

Sławomir Krajewski
e-mail: slawomir.krajewski@software.com.pl
tel.: 22/ 427-32-82

Dawid ZarazińskiEOIF GigaCon

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.