ErpBox – innowacyjne narzędzie multichannel dla Twojej firmy!

Już jest! Nowoczesna platforma SaaS łącząca obsługę wielu kanałów sprzedaży w jednym miejscu czeka w gotowości na wszystkich światłych przedsiębiorców, którzy bezustannie szukają wydajnego sposobu na: zwiększenie sprzedaży, rozwój firmy, obniżenie kosztów. Jesteś wśród nich? Koniecznie zapoznaj się z poniższym tekstem, by przekonać się co dokładnie ErpBox może zrobić i dla Twojej firmy!

Setki e-maili, powiadomień, chaos w fakturach i komplikacje z przesyłkami – znasz to? Jeszcze niedawno cieszyłeś się, że Twój sklep internetowy wypływa na szerokie wody, bo poszerzyłeś swoją sprzedaż o serwisy aukcyjne, a teraz… rozkładasz ręce, bo pracownicy nie wyrabiają, co generuje dodatkowe koszty – zamiast przynosić większe zyski. Jednak nie musi tak być!

ErpBox – innowacja i wygoda

ErpBox – innowacyjne narzędzie multichannel dla Twojej firmy! 1Rozwiązaniem Twoich problemów z wielokanałową obsługą sprzedaży z całą pewnością będzie ErpBox. To innowacyjne rozwiązanie, a równocześnie dedykowane rozwiązanie dopasowane do potrzeb każdego Klienta. Obsługa z udziałem tej platformy jest szybka, wygodna i bezpieczna – do czego przyczyniają się jej wielorakie możliwości, jak np.:

  • Dostępność pod wszystkie narzędzia – platforma dostosowana do obsługi za pomocą zarówno tabletu, smartfona bądź tradycyjnie desktopowo.
  • Biuro obsługi zamówień, sprzedaż multichannel – na platformie jest realizowana obsługa wielu kanałach sprzedaży równocześnie –  eBay, Amazon, Allegro, Aukro, sklep online.
  • Informowanie klienta o zamówieniu (Strefa klienta) – to dodatkowy moduł pozwalający na zdobycie większego zaufania ze strony Klientów, co będzie przekładało się na wyniki sprzedaży.
  • Raporty – Centrum Dowodzenia –  zestawienia ilościowe oraz analizy danych zawartych w ErpBox (raporty zamówień, ofert, paczek) pozwalają firmie być na bieżąco z aktualną sprzedażą, obserwować jej przebieg i na tej podstawie móc opracowywać kolejne strategie rozwoju.ErpBox – innowacyjne narzędzie multichannel dla Twojej firmy! 2

ErpBox – efektywność i bezpieczeństwo

ErpBox stanowi kompleksową odpowiedź na potrzebę efektywnej obsługi sklepu osadzonego w dynamicznej branży eCommerce. Efektywność systemu jest na wysokim poziomie z racji modułowej budowy platformy – można ją idealnie dopasować do bieżących potrzeb firmy.

Efektywną sprzedaż online + obniżenie kosztów obsługi

Co więcej, wszystko to odbywa się przy zagwarantowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa (szyfrowanie SSL) i optymalnej szybkości działania (dyski SSD).

ErpBox  – wiedza i doświadczenie

 

ErpBox to rozwiązanie stworzone przez specjalistów z 14 letnim doświadczeniem w branży eCommerce. Wyżej wymienione zalety tego systemu multichannel to zaledwie mały procent jego możliwości, co więcej – platforma nieustannie wzbogaca się o kolejne moduły i innowacyjne rozwiązania, by z każdym dniem być jeszcze bardziej skutecznym narzędziem dla wymagających przedsiębiorców XXI wieku. Jesteś jednym z nich?

Zapraszamy po więcej na ErpBox – innowacyjna platforma Saas multichannel.

 

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top