Europolforum – nowy serwis europejski

Opublikowano: 17 stycznia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

IMP Polska uruchomił serwis Europolforum, poświęcony Unii Europejskiej i integracji Polski z jej strukturami, dostępny pod adresem http://www.europolforum.pl.

Europolforum to najświeższe informacje na tematy europejskie, przegląd prasy (streszczenia artykułów, komentarze), przewodnik po strukturach i historii Unii, a także ciekawe odnośniki.

O atrakcyjności serwisu decydują nie tylko jego walory merytoryczne, ale także elementy interaktywne. Użytkownicy Europolforum mogą brać udział w ankietach, przechodzić do odpowiednich wątków forum dyskusyjnego z poziomu artykułów, polecać wybrane teksty znajomym, brać udział w konkursach z ciekawymi nagrodami.

Najważniejszą częścią Europolforum jest Hydepark — forum dyskusyjne, które służy wymianie poglądów w kwestiach związanych z akcesem, polityką negocjacyjną Polski, unijnym prawodawstwem i ustrojem.

Europolforum jest projektem tworzonym przez Fundację Ochrony Polsko-Niemieckiego Dziedzictwa Kulturowego im. Wita Stwosza oraz Polskie Stowarzyszenie Dom Europejski, niezależne organizacje pozarządowe typu non-profit.

http://www.europolforum.pl

Sylwester KozakEuropolforum – nowy serwis europejski

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.