EventSpace.pl – pierwszy portal eventowy w Polsce

Opublikowano: 23 lipca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi:

Wiosną tego roku swój debiut miał portal www.eventspace.pl, pierwszy w Polsce profesjonalny portal wiedzy dla osób związanych z branżą eventową. Tylko przez ostatnie 3 tygodnie portal zanotował ponad 20 000 odsłon, co świadczy o dużej potrzebie istnienia takiego medium.
EventSpace.pl to miejsce poświęcone rynkowi eventów w Polsce, dające szerokie spojrzenie na możliwości organizacji różnego rodzaju imprez: kongresów, konferencji, wyjazdów integracyjnych i motywacyjnych, eventów promocyjnych i prezentacyjnych, koncertów i festiwali.

Na portal składa się sześć głównych działów: event, news, kto (czyli katalog firm), gdzie (czyli baza lokalizacji), jak (czyli eventowe know how) i co (czyli katalog produktów reklamowych) oraz dział społecznościowy hyde park. Działy event i news to działy redakcyjne – w dziale event zamieszczane są relacje z różnego typu imprez oraz szczegółowe zapowiedzi nadchodzących eventów, w dziale news czytelnicy znajdą wiadomości z branży, aktualności z życia firm, felietony i artykuły. Natomiast dział hyde park powstał z myślą o uczestnikach eventów, którzy w tym miejscu mogą podzielić się swoimi refleksjami na temat danej imprezy oraz zamieścić swoje zdjęcia.

Ponadto użytkownicy portalu znajdą w nim wywiady z ekspertami z branży oraz porady prawne. Zapoznają się również z obowiązującymi i nowymi trendami w sektorze eventów, uzyskają odpowiedzi na nurtujące pytania, nawiążą nowe kontakty branżowe.

Dawid ZarazińskiEventSpace.pl – pierwszy portal eventowy w Polsce

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.