Faktura Small Business – funkcjonalny program do faktur

Opublikowano: 8 października 2015. Kategoria: Wpisy Promowane.

Prowadzisz działalność związaną ze sprzedażą i potrzebujesz dobrego programu do fakturowania? Najlepszym rozwiązaniem Twojego problemu jest oprogramowanie Faktura Small Business firmy Mega-Tech.

Przyjazny interfejs i łatwa obsługa

pudelko-faktura-small-businessNawet najmniej zaawansowany technologicznie pracownik poradzi sobie z obsługą programu Faktura Small Business – opanowanie podstawowych funkcji aplikacji nie zajmie więcej niż 10 minut. Program możesz dowolnie dostosowywać do swoich potrzeb, ponieważ możesz wpływać na wygląd faktury (możesz wybrać szablon i czcionki, oznaczać i znakować kolorami poszczególne dane). Aplikacja daje także możliwość wczytania własnego logo i pieczątki firmy.

Kartoteki klientów oraz kartoteki towarów i usług

W aplikacji możemy tworzyć własne kartoteki klientów oraz kartoteki towarów i usług. Dzięki nim wystawimy w bardzo prosty i szybki sposób różnego rodzaju faktury, paragon fiskalny, oferty czy zamówienia. Kartoteki możemy filtrować według konkretnych grup, dzięki czemu łatwo znajdziemy aktualnie potrzebne nam dane. Przydatną funkcją jest możliwość eksportowania informacji do pliku, dzięki czemu kartoteki możemy wykorzystywać także do innych celów.

Możliwość pobierania danych kontrahentów z bazy GUS-u

Program umożliwia nam także pobieranie danych kontrahentów z bazy Głównego Urzędu Statystycznego. Co więcej, jest to bardzo proste – w czasie wystawiania faktury wystarczy podać NIP oraz wpisać token weryfikujący, a aplikacja sama pobierze informacje z systemu. Dzięki temu bardzo szybko obsłużymy klienta, nawet jeśli dotychczas nie istniał w naszej kartotece.

Pewność jakości

Programy firmy Mega-Tech są zgodne z nowymi przepisami z roku 2015, pozwalają na szybkie i proste wystawianie faktur nawet w przypadku firm zwolnionych z VAT. Na stronie www.mega-tech.com.pl znajdziesz bezpłatną wersję demo, dzięki której możesz poznać możliwości programu.

Przy zakupie aplikacji otrzymasz dożywotnią licencję, która zostanie przypisana do NIPu firmy. Przez rok możesz także bezpłatnie aktualizować program do najnowszej wersji poprzez internet.

Wpisy PromowaneFaktura Small Business – funkcjonalny program do faktur

Podziel się!

O autorze

Wpisy Promowane

Na e-biznes.pl nie znajdziesz agresywnych form reklamowych – staramy się dostarczać Czytelnikom przede wszystkim ciekawą treść w czytelnej formie. Dlatego też proponujemy promocję Waszej firmy w formie informacji. Wpisy promowane znajdują się w lewej części strony – w bardzo rozpoznawalnym miejscu. Obok wpisu może pojawić się również logo Twojej firmy. Szczegóły znajdują w dziale Oferta.