Farby KABE – produkty nie tylko dla profesjonalistów

Farby KABE dla szerokiego grona odbiorców są synonimem jakości oraz innowacyjności. Oprócz farb, firma produkuje też inne materiały budowlane. Co to za firma i w czym się specjalizuje?

Farby KABE
Farby KABE

Farby KABE… produkuje nie tylko farby

Farby KABE to szwajcarskie przedsiębiorstwo produkcyjne. Działa od ponad 25 lat na rynku polskim i z powodzeniem sprzedaje produkowane przez siebie produkty służące do renowacji wnętrz oraz elewacji. Są to:

  • farby
  • mineralne produkty do elewacji budynków
  • masy tynkarskie
  • systemy ociepleń
  • systemy do napraw i i renowacji

Firma Farby KABE to utytułowany producent – została uhonorowana między innymi Wielką Śląską Nagrodą Budownictwa za profesjonalizm, kreatywność i przedsiębiorczość. Firma szczyci się też kilkukrotnym wyróżnieniem w wydarzeniach RENOWATOR. Główną misją przedsiębiorstwa jest dostarczanie nowatorskich rozwiązań zarówno dla profesjonalnego jak i indywidualnego klienta, znakiem rozpoznawczym Farby KABE jest pełna optymalizacja procesów, podnoszenie jakości i rozszerzanie dostępności produktów tej marki. Szwajcarski producent dba o to, aby jego produkty były przyjazne środowisku. Stosuje stały pomiar i monitoring procesów pod względem ingerencji w środowisko, minimalizując tym samym negatywne tego skutki. Przedsiębiorstwo może poszczycić się uczestnictwem w renowacji najbardziej znanych polskich zabytków.

Produkty Farby KABE są kierowane do odbiorców z różnych grup – przede wszystkim do wykonawców, architektów i projektantów, ale klienci indywidualni też znajdą w ofercie coś dla siebie.

Farby KABE – oferta i opinie

Farby KABE to firma, koncentruje się przede wszystkim na wspieraniu klientów w montaż syustemów ociepleń, renowacji i konserwacji budynków. Przedsiębiorstwo na bieżąco wprowadza rozwiązania, nad którymi pracuje w swojej rodzimej firmie Karl Bubenhofer AG z Gossau, w jej dziale rozwojowo – badawczym.

Produkty firmy Farby KABE są dostępne poprzez szeroką sieć dystrybucji w całej Polsce. Dociera ze swoimi produktami do szerokiego grona odbiorców. Oprócz siedziby głównej w Katowicach, posiada trzy oddziały zlokalizowane na terenie całego kraju. Firmę Farby KABE reprezentują doradcy techniczno-handlowi, którzy są dostępni w każdym województwie. W Warszawie farby Kabe można kupić między innymi w sklepie budowlanym online firmy KIM, która ma też sklep stacjonarny przy ul. Bartyckiej 114.

Opinie użytkowników, którzy wybrali produkty firmy Farby KABE są dość jednorodne: produkty są wysokiej jakości, spełniają oczekiwania większości użytkowników. Jakość często jest wyższa niż ta spodziewana. Z trudem można znaleźć niepochlebne bądź krytyczne opinie w stosunku do produktów marki Farby KABE.

Farby KABE – ceny

Wybierając produkt do remontu czy wykończenia warto szerzej spojrzeć na kwestie związane z realnymi kosztami, mając na uwadze trwałość, wydajność i jakość uzyskanych efektów. Jednostkowa cena produktu może być faktycznie wyższa niż analogiczny produkt konkurencji. Nie oznacza to, że w przeliczeniu na 1 litr produktu, klient poniesie taki sam koszt. Podobnie może być w przypadku kosztu w przeliczeniu na rok. Jeśli ściana pomalowana trochę droższą farną będzie dobrze wyglądać przez 5 lat, a gorszą przez 2 lata, to w ciągu 5 lat wydamy więcej na pozornie tańszy produkt, bo trzeba będzie wykonać malowanie dwa razy, a nie raz.

Wydatek związany z zastosowanymi produktami czy technologiami, klient powinien przeliczać na:

  • wydajność produktu na określoną jednostkę powierzchni;
  • wytrzymałość materiału/ produktu na przestrzeni czasu;
  • krycie i jego dokładność;
  • wydajność produktu.

Farby Kabe wypadają cenowo bardzo korzystnie przy uwzględnieniu wydajności, trwałości i jakości. Np. w przypadku preparatu do gruntowania, koszt jednostkowy 1 litra gruntu Mineralit GT Farby KABE to 12 zł, natomiast produkty konkurencyjne, popularnych marek to koszt na ogół o 2 lub 3 zł niższy. Farby akrylowe Kabe w dużych opakowaniach można kupić nawet taniej niż 8 zł za litr (np. w opakowaniu 15 litrów: https://kim24.pl/farba-akrylowa-do-scian-i-sufitow-Kabe-Perfekta-15l

Farby Kabe są lubiane zarówno przez osoby zajmujące się profesjonalnie remontami jak i klientów zainteresowanych produktami do samodzielnego użycia.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry