Feedink — niezbędnik sklepu internetowego

Nieustanny rozwój e-commerce doprowadził do tego, że promocja produktów staje się coraz trudniejsza. Na szczęście producenci oprogramowania związanego z plikami produktowymi nie ustają w staraniach, by odciążyć posiadaczy sklepów internetowych. Jednym ze sposobów na to jest system Feedink.

Feedink — niezbędnik sklepu internetowego 1

Dopasowanie formatu plików produktowych do konkretnych kanałów marketingowych jest prawdziwym wyzwaniem. Każdy z nich posiada własne wymagania, a co za tym idzie feed produktowy potrzebuje osobnej konwersji.

Feedink jest system, który ma za zadanie ułatwienie oraz skrócenie tej procedury. Za pomocą jednego kliknięcia umożliwia konwersję formatów XML, CSV, CRAWLING, oraz API na dopasowane do wykorzystania na wybranych platformach. To skuteczny sposób sprawiający, że reklama produktowa jest łatwiejsza do przeprowadzenia w wielu kanałach marketingowych naraz przy zaoszczędzeniu czasu, nerwów, wsparcia pracowników IT, oraz środków finansowych.

Platformy, z którymi współpracuje Feedink

System wspiera setki kanałów marketingowych, które wymagają wykorzystania pliku produktowego. Są to, więc przede wszystkim sieci afiliacyjne, porównywarki cenowe, platformy remarketingowe oraz wyszukiwarki.

Wśród zintegrowanych sieci afiliacyjnych warto wymienić takie jak np. SalesMedia, Tradedoubler, czy Zanox. Z kolei najbardziej znane ze współpracujących porównywarek cenowych to Google, Domodi oraz okazje.info. Z platform remarketingowych warto wymienić natomiast facebooka, Adform, czy Sociomatic. System pozwala dopasować również pliki produktowe do wyszukiwarki Google.

Oprócz kanałów z katalogu istnieje również bezpłatna możliwość dodania dowolnego innego wybranego przez Klienta. System jest, więc elastyczny oraz dopasowany do oczekiwań korzystających z niego sklepów internetowych.

Więcej niż integracja plików produktowych

Feedink oferuje wiele funkcji przyczyniających się do wzrostu sprzedaży oraz odciążenia pracowników korzystającego z niego sklepu. Umożliwia między innymi optymalizację kanałów danymi z Google Analytics, czy monitorowanie statystyk oraz alertów produktowych. Dzięki niemu plik produktowy zyskuje na jakości.

Ze względu na wymienione korzyści popularność systemu Feedink stale rośnie. Właściciele sklepów internetowych odkrywają jego pozytywny wpływ na skuteczność reklamy produktowej, która dzięki niemu może być prowadzona w wielu kanałach naraz w prosty i niepochłaniający dużych nakładów czasowych sposób. Właśnie to sprawia, że staje się on niezbędnikiem w branży e-commerce.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top