Finansosfera.pl – nowa porównywarka finansowa

Na polskim rynku pojawiła się nowa porównywarka finansowa. Finansosfera.pl. Serwis jest skierowany do użytkowników szukających rzetelnej i kompletnej informacji na temat produktów oferowanych na rodzimym rynku bankowym.

Główna część serwisu to porównywarka produktów, podzielona na osiem kategorii: kredyty hipoteczne, gotówkowe, samochodowe, karty kredytowe, lokaty bankowe, konta osobiste, firmowe i studenckie. Jednym z podstawowych celów projektu jest możliwość wymiany opinii na temat posiadanych produktów finansowych – pokazanie zarówno wad, jak i zalet. Ukazywanie niezależnych poglądów pochodzących od samych internautów, ma w znaczącym stopniu przyczynić się do poprawy jakości oferowanych przez banki produktów finansowych. Na stronie można również znaleźć, aktualizowane codziennie, rankingi najlepszych produktów w wybranych kategoriach. Znajdziemy tu także porady i wiadomości informujące nas o zmianach na rynku produktów finansowych.

Finansosfera ma za zadanie pokazywać pełny i aktualny obraz rynku. Gwarancję wiarygodności i niezależności mają dawać: duże doświadczenie merytoryczne w dziedzinie finansów wraz z codzienną aktualizacją i analizą wszystkich dostępnych promocji bankowych.

W najbliższej przyszłości, planowana jest rozbudowa kont użytkowników serwisu, oparta na popularnej platformie FacebookConnect.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top