Firmowe bluzy z nadrukiem – na jaki typ się zdecydować?

Bluzy z nadrukiem to jeden z najczęściej wybieranych elementów odzieży firmowej. Są wygodne, nadają się właściwie na każdą porę roku i schludnie wyglądają. A do tego łatwo je oznakować logo przedsiębiorstwa. Na jaki typ bluzy warto się jednak zdecydować? Które będą najlepiej pasować do charakteru zajmowanego stanowiska? Dowiedz się więcej!

Jaki typ firmowej bluzy z nadrukiem wybrać?

Wśród bluz z nadrukiem dostępnych na rynku można wyróżnić co najmniej pięć interesujących modeli.

Bluza kangurka z kapturem

Ubrania tego typu to idealne firmowe bluzy z nadrukiem dla pracowników, którzy nie muszą wyglądać zbyt reprezentacyjnie. Jeśli chcesz przede wszystkim zapewnić im wygodę, postaw na prostą bluzę z kapturem z kieszenią naszytą na brzuchu.

Takie bluzy sprawdzą się również u pracowników, którzy przynajmniej od czasu do czasu wykonują prace fizyczne na zewnątrz. Ubrania nie będą krępować ruchów, a kapturem można szybko osłonić głowę przed podmuchem wiatru. Logo firmy najlepiej umieścić na lewej piersi takiej bluzy.

Bluza uniwersytecka

Ten typ bluzy wyróżnia się kontrastowymi wykończeniami na kołnierzu, na dole oraz na mankietach rękawów. Najczęściej jest też zapinany charakterystycznymi zatrzaskami na całej długości ubrania. Zazwyczaj ma też ściągacze, które dobrze dopasowują ją do sylwetki.

Bluza uniwersytecka wygląda oryginalnie, ale również elegancko. Jeśli szukasz ciekawego stroju dla swoich pracowników, taka bluza będzie jak znalazł. Zadbaj tylko by firmowy nadruk dobrze się wyróżniał i nie zaginął wśród kontrastowych elementów.

Bluza z okrągłym dekoltem

To jeden z najbardziej klasycznych modeli. A do tego najbardziej eleganckich. Firmowe bluzy z nadrukiem z okrągłym dekoltem znakomicie sprawdzą się na stanowiskach, na których wymagany jest kontakt z klientem.

Z powodzeniem mogą być uzupełnieniem stroju firmowego opartego o koszulę. Wystarczy założyć bluzę tak, by kołnierz koszuli wystawał spod dekoltu. W ten sposób stworzy się w pełni elegancki zestaw. Jego uzupełnieniem powinno być odpowiednie znakowanie – wzór musi być elegancki i wyważony. Zamiast logo może być nim sam napis, na przykład nazwa firmy.

Bluzy z kołnierzem polo

Koszulki polo zna każdy. Wyróżniają się charakterystycznym kołnierzem, który coraz częściej pojawia się również w bluzach. Taki model ma przeważnie krótki zamek 1/4 pod szyją, a kołnierz można wywinąć lub postawić.

Tego typu bluzy powinny dobrze komponować się na przykład z jeansami. Mogą stworzyć zarówno bardziej elegancki, jak i zupełnie codzienny strój do pracy. Warto rozważyć zwłaszcza ciepłe bluzy polarowe tego typu, idealne do pracy nawet w zimie. W takim wypadku warto też zdecydować się na znakowanie eleganckim haftem komputerowym. To jedna z nielicznych metod znakowania odpowiednich dla polaru.

Bluza rozpinana zamkiem

To najwygodniejsze bluzy z nadrukiem. Można w nich bez problemu regulować temperaturę ciała. Bluzy zapinane zamkiem są też niezwykle uniwersalne. Można je założyć nawet w zimie – bez problemu zmieści się pod nią dodatkowy sweter.

Świetnie sprawdzi się jako firmowa bluza dla osób, które pracują na świeżym powietrzu. Nadruk ponownie najlepiej umieścić na lewej piersi. Kiedy jednak bluza będzie używana głównie w celach roboczych, można umieścić także logo firmy na plecach.

Podsumowanie: najważniejsze typy firmowych bluz z nadrukiem

Firmowe bluzy z nadrukiem mają dbać o wygodę, ale i wygląd pracowników. Najlepiej zdecydować się na jedno z wypróbowanych rozwiązań i wybrać któryś z pięciu typ bluz, które omówiliśmy. To szansa na ciekawy wygląd pracowników zgodny z aktualnymi trendami.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top