Firmowy DIALOG – nowe taryfy dla biznesu

Jedyny na polskim rynku mechanizm wymiany 300 minut do sieci stacjonarnych na 100 minut do sieci komórkowych lub nawet   2100 minut na połączenia lokalne i międzymiastowe otrzymają w ramach stałej opłaty abonamentowej klienci biznesowi DIALOGu, którzy skorzystają z nowych profili taryfy Firmowej.

– Kształtując ofertę dla biznesu słuchamy przede wszystkim naszych klientów, którzy poszukują rozwiązań optymalizujących koszty usług telekomunikacyjnych – podkreśla Robert Banasiak, wiceprezes zarządu Telefonii DIALOG. – Nowe profile taryfy Firmowej to ryczałtowa oferta w konkurencyjnej cenie z najszerszym wachlarzem wartości dodanych – unikatowym mechanizmem wymiany minut do sieci stacjonarnych na te do sieci komórkowych – dodaje.

Taryfa Firmowa w profilu 300 minut jest dedykowana dla małych firm, które generują do 300 minut połączeń krajowych. Miesięczna opłata wynosi 65 zł dla linii analogowej i 75 zł dla linii cyfrowej ISDN (tutaj dodatkowo cena zawiera 8 numerów MSN umożliwiających podłączenie do tej samej linii różnych urządzeń i nadanie im unikalnych numerów zewnętrznych). W ramach abonamentu klient otrzymuje 300 minut na połączenia lokalne i międzystrefowe, które może wymienić na 100 minut do sieci komórkowych. To jedyna na polskim rynku oferta z mechanizmem wymiany minut do sieci stacjonarnej na minuty do sieci komórkowej. Konsumpcja minut uzależniona jest od kolejności wykonywanych połączeń. Niewykorzystane minuty przechodzą na jeden kolejny okres rozliczeniowy.

Taryfa Firmowa w profilu 2100 minut to odpowiedź DIALOGu na zgłaszane w badaniach potrzeby klientów biznesowych oczekujących ryczałtowej opłaty za całość wygenerowanego ruchu telefonicznego.
Miesięczna opłata abonamentowa za linię analogową wynosi tylko 99 zł i zawiera pakiet 2100 minut na połączenia lokalne oraz międzymiastowe, co daje niecałe 0,05 zł netto za minutę połączenia krajowego. Również stawki połączeń do sieci komórkowych są atrakcyjne – już od 0,33 zł za minutę.  W przypadku linii cyfrowej ISDN abonament wynosi 119 zł i oprócz 2100 minut do dyspozycji klienta pozostaje także 8 numerów MSN.

Oferta Telefonii DIALOG dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw uzyskała nominację w konkursie Gazety Finansowej „Najlepsze produkty dla MSP 2009”, który ukazał się 29 maja br. wraz rankingiem „Turbiny Polskiej Gospodarki”.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry