Firmowy DIALOG – nowe taryfy dla biznesu

Opublikowano: 9 czerwca 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , ,

Jedyny na polskim rynku mechanizm wymiany 300 minut do sieci stacjonarnych na 100 minut do sieci komórkowych lub nawet   2100 minut na połączenia lokalne i międzymiastowe otrzymają w ramach stałej opłaty abonamentowej klienci biznesowi DIALOGu, którzy skorzystają z nowych profili taryfy Firmowej.

– Kształtując ofertę dla biznesu słuchamy przede wszystkim naszych klientów, którzy poszukują rozwiązań optymalizujących koszty usług telekomunikacyjnych – podkreśla Robert Banasiak, wiceprezes zarządu Telefonii DIALOG. – Nowe profile taryfy Firmowej to ryczałtowa oferta w konkurencyjnej cenie z najszerszym wachlarzem wartości dodanych – unikatowym mechanizmem wymiany minut do sieci stacjonarnych na te do sieci komórkowych – dodaje.

Taryfa Firmowa w profilu 300 minut jest dedykowana dla małych firm, które generują do 300 minut połączeń krajowych. Miesięczna opłata wynosi 65 zł dla linii analogowej i 75 zł dla linii cyfrowej ISDN (tutaj dodatkowo cena zawiera 8 numerów MSN umożliwiających podłączenie do tej samej linii różnych urządzeń i nadanie im unikalnych numerów zewnętrznych). W ramach abonamentu klient otrzymuje 300 minut na połączenia lokalne i międzystrefowe, które może wymienić na 100 minut do sieci komórkowych. To jedyna na polskim rynku oferta z mechanizmem wymiany minut do sieci stacjonarnej na minuty do sieci komórkowej. Konsumpcja minut uzależniona jest od kolejności wykonywanych połączeń. Niewykorzystane minuty przechodzą na jeden kolejny okres rozliczeniowy.

Taryfa Firmowa w profilu 2100 minut to odpowiedź DIALOGu na zgłaszane w badaniach potrzeby klientów biznesowych oczekujących ryczałtowej opłaty za całość wygenerowanego ruchu telefonicznego.
Miesięczna opłata abonamentowa za linię analogową wynosi tylko 99 zł i zawiera pakiet 2100 minut na połączenia lokalne oraz międzymiastowe, co daje niecałe 0,05 zł netto za minutę połączenia krajowego. Również stawki połączeń do sieci komórkowych są atrakcyjne – już od 0,33 zł za minutę.  W przypadku linii cyfrowej ISDN abonament wynosi 119 zł i oprócz 2100 minut do dyspozycji klienta pozostaje także 8 numerów MSN.

Oferta Telefonii DIALOG dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw uzyskała nominację w konkursie Gazety Finansowej „Najlepsze produkty dla MSP 2009”, który ukazał się 29 maja br. wraz rankingiem „Turbiny Polskiej Gospodarki”.

Hanna LaskowskaFirmowy DIALOG – nowe taryfy dla biznesu

Podziel się!

O autorze

hania