FirstMinute.pl najciekawszą domeną tygodnia [ciekawe domeny]

Opublikowano: 14 listopada 2014. Kategoria: Rynek. Tagi:

Trudno w listopadzie czy grudniu o skojarzenia z turystyką. Jednak na rynku domen ten temat jest równie istotny przez cały rok. Jakie nazwy sprzedają inwestorzy domenowi na rynku wtórnym?

MINOLTA DIGITAL CAMERA

W naszym cyklu “Ciekawe Domeny” przedstawiamy wybrane domeny, które możemy nabyć na rynku wtórnym na popularnych serwisach – aftermarket.pl czy Premium.pl. Zapraszamy do zestawienia. Przypominamy, że  prezentujemy tylko oferty, przy których sprzedawcy podali cenę sprzedaży.

Część biur podróży sprzedaje wakacje już w listopadzie i grudniu i to chyba głównie dla nich skierowana jest domena FirstMinute.pl, której właścicielem możemy być za 12 tys. zł. W naszej opinii bardzo dobry stosunek jakości do ceny – dlatego też ta nazwa zostaje najciekawszą domeną tygodnia.

Innymi ciekawymi nazwami, choć już mniej komercyjnymi są zwiedzamy.pl (8,4 tys zł), polskawakacyjna.pl (60 tys. zł) czy tupolska.pl (20 tys. zł) – dwie ostatnie nie są tanie i wydaje się, że sprzedawcom będzie trudno znaleźć nabywcę. Trzymamy jednak kciuki!

Z segmentu hotelowego w cenie poniżej 10 tys. złotych warto się przyjrzeć nocuje.pl (8,9 tys. zł), hostelewarszawa.pl (5 tys. zł) czy hotelspa.pl (2 490 zł).

Z domen tańszych – do 300 zł – też znajdziemy kilka ciekawych propozycji, m.in. odkrywca.eu (29 zł), letniskowy.pl (144 zł) czy suwalskie.pl (199 zł)

Przygotowując się do nowego projektu pamiętajcie, żeby sprawdzić czy przypadkiem na rynku pierwotnym nie znajdziecie perełek!

Sylwester KozakFirstMinute.pl najciekawszą domeną tygodnia [ciekawe domeny]

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.