Fondy – innowacyjny system płatności dedykowany sklepom online

W obecnych czasach przedsiębiorcy pragnący oferować swoje usługi i towary za pośrednictwem globalnej sieci Internet muszą być w stanie zapewnić swoim klientom w pełni bezpieczne metody uiszczania opłat w formie bezgotówkowej. Jeżeli zależy Państwu na pełnej satysfakcji klientów, warto łaskawym okiem spojrzeć na system Fondy – innowacyjną platformę obsługującą płatności online.

Fondy – innowacyjny system płatności dedykowany sklepom online 1Fondy to system, który umożliwia autoryzację klienta w Internecie. Jest to platforma, która gwarantuje finalizację transakcji oraz zapłatę za wyświadczone usługi bez ponoszenia jakiegokolwiek ryzyka po stronie klienta. Cechą wyróżniającą Fondy na tle konkurencji jest fakt, iż daje ona szansę dokonywania płatności jednorazowych, błyskawicznych, a także dostosowywania do własnych potrzeb strony płatności online i automatyzacji procedury dokonywania zwrotów. Platforma posiada udogodnienia, które usprawnią proces zakupowy nie tylko konsumentom, ale także właścicielom sklepów internetowych. Tym ostatnim z całą pewnością bardzo przypadnie do gustu opcja zwrotów automatycznych. Po jej aktywacji, klient otrzyma natychmiastowy zwrot zapłaconej za zakupy sumy po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.

Korzystając z konkurencyjnych dostępnych na rynku platform umożliwiających obsługę płatności lub też dokonując zwrotu przy pomocy standardowego przelewu bankowego, klient może czekać na otrzymanie pieniędzy nawet do kilku godzin. W przypadku Fondy problem taki nie występuje, bowiem po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji, na konto konsumenta od razu wpływają pieniądze. Warto także wspomnieć o opcji personalizacji strony płatności, która to – jeżeli tylko zostanie właściwie przygotowana – nie tylko zachęci klientów do sfinalizowania transakcji, ale także może w ujęciu długofalowym przyczynić się do wzrostu generowanych ze sprzedaży zysków. Korzystając z Fondy nie musisz rozpraszać konsumenta przenosząc go na zewnętrzną stronę, gdzie będzie musiał uiścić opłatę za zakupiony przedmiot lub wykonaną usługę. Wszystkie te operacje, w tym przelew online, można będzie wykonać w osadzonym oknie bez konieczności opuszczania Twojego serwisu internetowego!

Zakupy mobilne

Fondy – innowacyjny system płatności dedykowany sklepom online 2

Z badania przeprowadzonego w 2017 roku przez Deloitte wynika, że mieszkańcy naszego kraju na przeszukiwanie globalnej sieci Internet poświęcają nawet do 6 godzin każdego dnia. W głównej mierze wykorzystują oni w tym celu komputery stacjonarne oraz laptopy (4,4 godziny), jednakże Polacy coraz przychylniejszym okiem spoglądają także na urządzenia mobilne, wśród których prym wiodą telefony nowej generacji oraz tablety (1,3 godziny). Jeżeli prowadzisz swój własny sklep internetowy, warto, abyś uważnie śledził rzeczone trendy i postarał się dostosować do nich specyfikę swojej witryny oraz sposób obsługi płatności. Wywnioskować bowiem można, że jeżeli Polacy coraz chętniej sięgają po urządzenia mobilne do surfowania po Sieci, coraz większa część z nich zacznie wykorzystywać je także do uiszczania opłat za nabyte produkty oraz zakupione usługi. Warto więc w optymalny sposób przygotować swoją witrynę lub sklep internetowy, dokładając wszelkich starań, aby w pełni spełniał on oczekiwania użytkowników urządzeń przenośnych. Fondy znacznie to ułatwi, jako że dzięki jego implementacji możliwa będzie finalizacja transakcji po naciśnięciu przycisku lub wejściu w odnośnik. Opcja ta dostępna jest zarówno dla użytkowników urządzeń z systemem iOS jak i Android.

Marka uznana na całym świecie już dostępna w Polsce

Fondy – innowacyjny system płatności dedykowany sklepom online 3Fondy jest platformą międzynarodową, która to jest w stanie obsłużyć rozliczne systemy płatności wykorzystywane do finalizacji transakcji pomiędzy klientem a właścicielem sklepu. Dzięki zastosowaniu rzeczonego narzędzia możliwe będzie zarządzanie transakcjami dokonywanymi przy pomocy kart Visa, Visa Electron, Mastercard oraz Maestro, niezależnie od tego, z jakiego zakątka świata realizowana jest transakcja. Warto w tym miejscu nadmienić, że korzystając z omawianej platformy, właściciel sklepu nie będzie miał też trudności z obsługą opłat uiszczanych poprzez Qiwi, Yandex, Privat24, PayPal, SEPA, Swift, transfery gotówkowe, usługi bankowe oferowane przez banki działające na terenie Unii Europejskiej, Ukrainy i Rosji, płatności ratalne oraz rozliczenia typu Direct Debit. Fondy to rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną rozszerzyć prowadzoną działalność i podbić nie tylko rynek krajowy, ale i rynki zagraniczne.

Fondy – pełna integracja z CMS

Fondy – innowacyjny system płatności dedykowany sklepom online 4

Przedsiębiorcy z Polski w ogromnej większości przypadków prowadzą swoje sklepy i witryny internetowe w oparciu o jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią (CMS), jakim bezsprzecznie jest WordPress. Jeżeli i Ty używasz tego narzędzia, z cała pewnością zainteresuje Cię informacja, że system Fondy możesz połączyć z niemal trzydziestoma modułami CMS. Zarówno instalacja jak i konfiguracja zajmą jedynie moment. Nawet niedoświadczony użytkownik poradzi sobie z tym w nie więcej niż 5 minut.

Funkcje dodatkowe

Fondy – innowacyjny system płatności dedykowany sklepom online 5

Omawiając funkcjonalności systemu nie sposób nie wspomnieć także o dwóch kluczowych opcjach uzupełniających, którymi są on-line i kalendarz płatności.

Jak zapewne doskonale zdajesz sobie sprawę, samodzielne wypisywanie oraz wysyłanie faktur może być nie lada bolączką. Dlaczego więc nie wystawiać ich przy pomocy prostego w obsłudze formularza? Powierz kwestię związane z fakturowaniem systemowi Fondy, a sam poświęć czas i energię na rozwijanie swojego biznesu oraz rozszerzanie portfolio dostępnych towarów oraz usług!

Kalendarz płatności jest z kolei narzędziem, które z całą pewnością przypadnie do gustu dostawcom usług bazujących na rozliczeniach abonamentowych. Bez wątpienia użytkownikom łatwiej będzie się z nimi rozliczać po wybraniu opcji płatności cyklicznej. Wiadomo bowiem, że w przeciwnym razie klient może całkowicie zapomnieć o uiszczeniu opłaty w natłoku innych obowiązków.

Podsumowanie

Eksperci przewidują, że dzięki mnogości funkcji oraz łatwości użytkowania, Fondy szybko podbije serca przedsiębiorców z Polski i używany będzie przez stale rosnącą liczbę witryn oraz sklepów działających w modelu e-commerce. Do głównych zalet systemu zaliczyć należy bezsprzecznie możliwość dostosowania strony płatności do preferencji administratora oraz obsługa wielu metod płatności.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top