Fotobudka na event firmowy

Na imprezach firmowych jest ciekawie, ale nie zawsze swobodnie, dlatego w przypadku takich eventów świetnie sprawdzą się dodatkowe atrakcje multimedialne, które będą dobrą zabawą dla wszystkich.

Fotobudka na event firmowy 1

Impreza firmowa to czas specjalny w toku działań każdej – małej lub dużej – firmy. To czas, w którym możemy odsapnąć na chwilę i pokazać swoje ludzkie oblicze, poznać ludzi, z którymi dotąd nie mieliśmy okazji lub czasu nawiązać kontaktu oraz dokończyć niedokończone rozmowy przerwane natłokiem obowiązków. Specyfika eventu firmowego nakazuje zabawę w sposób lekko kontrolowany – w końcu kolejnego dnia przyjdzie nam powrócić do swoich stanowisk i dotychczasowych obowiązków. Podczas imprezy firmowej zatraca się hierarchia i zmniejsza dystans. Dystans ten powróci niebawem – to niestety albo na szczęście (!) nieuniknione – niemniej być może po miłej rozmowie z prezesem spojrzy on na nas bardziej przychylnym okiem. Na imprezach firmowych jest ciekawie, ale nie zawsze swobodnie, dlatego w przypadku takich eventów świetnie sprawdzą się dodatkowe imprezowe atrakcje multimedialne, które będą dobrą zabawą dla wszystkich. Firma Ejsak Group oferuje bardzo bogaty wybór różnego rodzaju atrakcji – od gier na podłogach multimedialnych po ściany graffiti oraz video. Atrakcją, która jest ostatnio na totalnym topie, jest nic innego jak – niepozorna, a jednak dająca ogrom możliwości – fotobudka. Impreza firmowa bez fotobudki to absolutnie nie jest dobra impreza!

Wynajem fotobudki

Z oferty Ejsak można wynająć tradycyjną fotobudkę, w której będzie można zrobić sobie samemu lub w gronie przyjaciół zdjęcie z różnego rodzaju śmiesznymi gadżetami lub bez. Możliwy jest także wynajem fotobudki bardziej zaawansowanej – na przykład GIF-budka, która pozwala na stworzenie krótkiego filmiku albo Greenbox, który przeniesie Cię w inną, wymarzoną przestrzeń poprzez możliwość podstawienia absolutnie dowolnego tła – dokładnie w taki sposób, jak to się robi na planach filmowych. Ciekawą propozycją firmy od atrakcji eventowych jest Magic Mirror – czyli multimedialne lustro, które nie tylko robi zdjęcie, ale stwarza też na miejscu możliwości jego przeróbki – dodanie podpisu, emotikonki, zmianę tła oraz ubioru. Z Magic Mirror jest jeszcze zabawniej! Lustro wygląda po prostu zjawiskowo – ozdobione piękną ramę przyciąga uwagę i intryguje, a co najważniejsze każdy wygląda w nim dobrze!

Atrakcje multimedialne

Impreza firmowa bez atrakcji multimedialnych jest możliwa i może być udana, ale urozmaicona o niewielkie dodatki, takie jak na przykład fotobudka – naprawdę zrobi wrażenie i sprawi, że będziecie się lepiej bawić. Szczegółowe opisy tych oraz wielu innych atrakcji realizowanych przez firmę Ejsakgroup znajdziesz na stronie https://ejsakgroup.pl/. Firma stawia na interaktywność i doświadczenie z zastosowaniem najnowszych technologii. To gwarancja, że będzie się działo!

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry