Gadu-Gadu.pl – nowy portal w polskim Internecie

Dobrze znany od wielu lat, adres Gadu-Gadu.pl oznacza już nie tylko stronę komunikatora Gadu-Gadu, ale także portal oferujący serwis informacyjny z różnych dziedzin: polityki, rozrywki, show-biznesu, porad, gospodarki.

Producent komunikatora zdecydował się na zaoferowanie użytkownikom GG i wszystkim internautom lekkiego, urozmaiconego portalu. To również odpowiedź na liczne zapotrzebowanie ze strony społeczności, która w adresie gadu-gadu.pl upatrywała też serwisu o większym zakresie, niż tylko strony typowo produktowej i korporacyjnej.

Czytelnicy znajdą w nim wiadomości, które mogą okazać się przydatne, ale i takie, które pozwolą zrelaksować się w pracy. Tym samym Gadu-Gadu dołącza do czołówki portali informacyjnych. Obecnie stronę www.gadu-gadu.pl odwiedza ponad 1,6 mln osób miesięcznie (dane za styczeń 2009 – Megapanel PBI/Gemius). Po uruchomieniu nowej wersji portalu producent spodziewa się większego zainteresowania witryną.

Dzięki nowym, unikatowym dotychczas w polskim internecie funkcjonalnościom gadu-gadu.pl ma nie być tylko kolejnym portalem, ale przykładem nowego spojrzenia na serwis, który łączy w sobie informacje i interaktywność użytkowników. Czytelnicy podczas przeglądania portalu, mając uruchomiony komunikator Gadu-Gadu (GG), będą mogli śledzić aktywność swoich znajomych z listy kontaktów – wspólnie polecać sobie artykuły, komentować. Korzystanie z portalu nabiera więc innego charakteru i jest zintegrowane z listami kontaktów w komunikatorze. Portal Gadu-Gadu.pl ponadto pokazuje na górze strony listę znajomych, którzy są obecnie zalogowani do GG.

Pomimo zmiany formuły, gadu-gadu.pl pozostaje nadal głównym adresem w sieci, z którego można pobrać oficjalne wersje komunikatora Gadu-Gadu, dowiedzieć się więcej o jego możliwościach, zapoznać się z innymi usługami sieci GG – dla nich została stworzona nowa, specjalna sekcja w serwisie.

Portal został przygotowany i jest wydawany przez spółkę GG Network S.A. Nad aktualizacją i rozwojem serwisu czuwa własna redakcja Gadu-Gadu.pl

www.gadu-gadu.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry