Gadu Gate Project – nowa masowa usługa od GG

Opublikowano: 8 października 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

GG Network, producent komunikatora internetowego Gadu-Gadu, pracuje nad nową usługą skierowaną do masowej społeczności polskich internautów. Udostępniona została specjalna strona WWW, na której można podawać swój adres e-mail, aby otrzymywać najnowsze informacje o projekcie, który ujrzy światło dzienne w najbliższych tygodniach.

Czym jest Gadu Gate Project? To robocza nazwa nadana projektowi społecznościowemu, nad którym pracuje od dłuższego czasu cały GG Team. Projekt ten, o charakterze masowym, ma mieć charakter społecznościowy, skierowany do całej społeczności serwisów internetowych i telekomunikacyjnych. Usługa pozwoli na pełne wykorzystanie Internetu zarówno w rozrywce, komunikacji, telekomunikacji, jak i edukacji. Filozofią nowej usługi jest łatwy, na jedno kliknięcie, dostęp do wirtualnego świata. A rozmowa, zaGGadanie to dopiero początek.

Projekt ma ujrzeć światło dzienne w najbliższych tygodniach. Nazwa oficjalna nie została jeszcze upubliczniona. Bieżące informacje są publikowane na specjalnym kanale w serwisie mikroblogowym Blip.pl: http://gateproject.blip.pl

www.GG2010.pl

Hanna LaskowskaGadu Gate Project – nowa masowa usługa od GG

Podziel się!

O autorze

hania