Gamera – nowa marka gamingowa

Wszystko wskazuje na to, że w przeciągu obecnego dziesięciolecia zarobki e-sportowców zrównają się z przychodami uzyskiwanymi przez wielu profesjonalistów uprawiających popularne dyscypliny sportowe znane nam od wielu lat. Zatem nikogo nie powinien zdziwić fakt, że równocześnie zakładanych jest wyjątkowo dużo nowych firm, które zajmują się wyłącznie produkcją osprzętu wspomagającego ten nowy gatunek sportowców.

Już kilka sklepów w naszym kraju skupia się tylko na tego rodzaju sprzęcie. Od pewnego czasu na rynku akcesoriów e-sport coraz silniej swoją obecność akcentuje nowa marka gamingowa, pod która kryje się właśnie jeden z takich wyspecjalizowanych punktów handlowych. Mowa o marce „Gamera”, która prowadzi dosyć obszerny sklep, gdzie każdy e-sportowiec poczuje się jakby uchylono mu kawałku nieba. Sklep koncentruje się na bliskiej współpracy z poważnymi markami, jednak nigdy nie zamyka swoich bram przed kolejnymi wynalazkami, które mogą przechylić losy rozgrywki komputerowej na korzyść jego klientów. Do bardziej znanych partnerów sklepu „Gamera” zaliczają się DXRacer, Razer, E-Blue, Akracing, Arozzi, SteelSeries czy Thrustmaster. W sumie już dzisiaj na portalu ulokowanym pod adresem https://gamera.pl dostępne jest kilkadziesiąt marek gamingowych, a ilość produktów idzie w tysiące.

Uczestnicy poważnych rozgrywek e-sportowych muszą bardzo dbać o swój sprzęt komputerowy, aby uniknąć przykrych zaskoczeń podczas oficjalnych starć z doświadczonymi przeciwnikami. Każda chwilowa awaria myszki zakończy się na wirtualnym polu bitwy gigantycznym fiaskiem. Dlatego myszki i inne produkty gamingowe sprzedawane są dzisiaj również w specjalnych klasach pro, gdzie wykorzystywane są dodatkowe technologie e-sport, lecz ich ceny są wyższe od standardowych modeli. Właśnie na takim sprzęcie koncentruje się marka „Gamera”. E-sportowiec poszukuje dzisiaj wielorakiego sprzętu do gier, a sklep oraz cała sieć dystrybucyjna firmy Cyberlevel, która jest pomysłodawcą tego projektu, może zagwarantować mu nie tylko profesjonalne myszki, lecz także klawiatury, kierownice, dodatkowe kontrolery, słuchawki oraz części do modyfikowanych komputerów PC.

Co więcej, akcesoria gamingowe to w dzisiejszych czasach nie tylko sprzęt elektroniczny. Sklep „Gamera” uzmysławia ten stan rzeczy na przykładzie biurek komputerowych lub foteli dla graczy. Przedstawiciele tej marki jako pierwsi zdecydowali się dać szansę na polskim rynku fotelom Akracing, co dzisiaj po kilku latach procentuje ogromną rozpoznawalnością tych krzeseł komputerowych. To sukces tego eksperymentu zadecydował o powstaniu marki „Gamera”. Teraz firma reprezentuje już kilku producentów foteli gamingowych, a niedawno zyskała również możliwość sprzedaży biurek komputerowych Arozzi Arena oraz E-Blue.

Gamera – nowa marka gamingowa 1

Kadra decydująca o losach nowej marki podkreśla, że projekt nastawiony jest nie na zyski, a na propagowanie idei e-sport na terenie naszego kraju. W pierwszych latach działania sklep całość uzyskanych zysków ma reinwestować w dalszą ekspansję dotąd nieznanych akcesoriów gamingowych w polskim handlu. Siłą marki „Gamera” bez wątpienia jest świeżość jej oferty, ale także doskonałe prognozy gospodarcze, jakie dla branży e-sport prognozowane są na najbliższe dwie dekady.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top