Gdzie kupić porcelanę do domu lub restauracji? Najlepszy sklep z porcelaną

Porcelanowe zastawy stołowe, talerze i filiżanki cieszą się nieprzemijającą popularnością. Zawdzięczają to swoim eleganckim kształtom i ponadczasowej bieli, która pasuje do każdego wystroju wnętrza. Mogą one odznaczać się tradycyjnym zdobnictwem, albo nowoczesnym, prostym designem, dlatego również duży wybór wzorów zachęca do jej wybierania.

Gdzie kupić porcelanę do domu lub restauracji? Najlepszy sklep z porcelaną 1

Biała i kolorowa porcelana

Pragnąc kupić nowy zestaw obiadowo-kawowy do swojego domu, na prezent dla kogoś albo do użytku w eleganckiej restauracji, warto jest przyjrzeć się dostępnym modelom i wzorom. Na rynku znajduje się bowiem cały ich szereg.

Najprostsze modele są klasycznie białe, charakteryzują się minimalistycznym wzornictwem. Tradycyjnym kształtem jest okrągły talerz, nowoczesny kształt to zazwyczaj kwadrat lub prostokąt, czasem o ostrych, a czasem o lekko zaokrąglonych rogach. Nie posiadają dodatkowych zdobień.

W opozycji do nich stoją dekorowane i malowane zestawy, na których najczęściej pojawiają się kolorowe kwiaty oraz złote elementy, takie jak ranty. Mogą mieć najróżniejsze kształty, od kwadratowych, aż po tradycyjne, okrągłe. Na filiżankach często znajdują się także wypukłe wzory (reliefy) , przypominające miniaturowe płaskorzeźby.

Każdy z tych typów porcelanowej zastawy można znaleźć na stronie hurtowniaporcelany.pl. Przedstawione są tam najpiękniejsze kolekcje znanych fabryk porcelany, takich jak Lubiana, Chodzież, Karolina czy Elih. Każda z tych firm poszczycić może się wieloletnią tradycją, na przykład początki firmy Chodzież sięgają 1852 roku.

Dostępna od ręki – porcelana sklep

Nie tylko wzornictwo porcelany jest istotne, ale również to, czy jest ona dostępna od ręki i możliwa do szybkiej wysyłki i dostawy . Jest to szczególnie ważne, jeśli ma ona stanowić dla kogoś prezent, na który zdecydowano się w ostatniej chwili. Dlatego warto skorzystać z oferty hurtowni porcelany Żabka, oferującej szeroki asortyment dostępny w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Ogromną zaletą hurtowni porcelany jest to, iż w przypadku wielu producentów, w tym niemieckiego Elih, jest ona jedynym autoryzowanym przedstawicielem marki w całej Polsce. Dzięki temu może zaoferować konkurencyjne ceny, a także zagwarantować najwyższą jakość produktów.

Dlatego zamiast mozolnie poszukiwać, lepiej od razu skierować się do renomowanej hurtowni. Dostępne w ofercie firmy Żabka produkty obejrzeć można w jej siedzibie w Pile, ul. Wapienna 30, we wzorcowni albo na stronie internetowej. Dostępność talerzy i filiżanek sprawia, że wystarczy złożyć zamówienie (telefonicznie lub e-mailem) i już kolejnego dnia można czekać na jego dostawę do domu.

Najlepszy sklep z porcelaną swoją ofertę kieruje zarówno do odbiorców prywatnych, jak również do klientów z grupy HoReCa, czyli hoteli, restauracji i cateringu. Dzięki temu każdy wybierze tam coś dla siebie.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top