Gdzie można kupić produkty z konopi siewnych ?

Wraz z rozwojem branży oferującej klientom produkty z legalnych konopi włóknistych Cannabis Sativa L. również wzrasta ilość lokalizacji, w których można dokonać zakupu. W poniższym artykule prezentujemy takie miejsca wraz z dokładnym opisem gdzie dane produkty powinny być dostępne.

Gdzie można kupić produkty z konopi siewnych ? 1

Platformy Internetowe

Ze względu na specyfikę okresu, w którym przyszło nam funkcjonować a mianowicie ze względu na sytuację epidemiologiczną związaną z Covid-19 wydaje się że najlepszym wyborem dla klientów są sklepy internetowe. Dokonywanie zakupu na platformach wysyłkowych niesie za sobą wiele benefitów. Do dwóch najważniejszych zaliczyć można oraz przede wszystkim bezpieczeństwo dokonywania zakupów. Firmy kurierskie wprowadzają najwyższe standardy obsługi np. jak odbiór paczki bez konieczności podpisu. Na rynku są rozwiązania umożliwiające odbiór paczki bez kontaktu z przewoźnikiem. Wracając do tematu dostępności produktów właśnie w tych miejscach będzie ona zdecydowanie największa. Wybierać można z preparatów ziołowych takich jak olejki konopne, pasty z kannabidiolem oraz kwiatostany z konopi siewnych przeznaczone do waporyzacji czyli popularny susz cbd. Zarówno olejki jak i susze przeważnie występują w wielu odmianach oraz o różnej zawartości kannabidiolu CBD. Jeden element pozostaje stale niezmienny a jest to zawartość THC, która zgodnie z polskim i unijnym prawem nie może przekraczać 0,2% w sprzedawanych produktach.

Sklepy wielkopowierzchniowe

Hipermarkety to przedstawiciele tzw. handlu nowoczesnego. Produkty konopne powoli również zaczynają pojawiać się właśnie w tego typu miejscach. Warto zaznaczyć że główną kategorią wystawioną na półki powinny być kosmetyki. Na runku dostępne są już produkty kosmetyczne oferowane przez znane marki.

Apteki

W aptekach w ograniczonym zakresie mogą pojawić się głownie ekstrakty z konopi siewnych oraz opisane powyżej kosmetyki do których zaliczyć można np. kremy, balsamy czy pomadki ochronne do ust. Apteki są również jedynym miejsce gdzie można zakupić tzw. marihuanę medyczną. Będzie to możliwe tylko i wyłącznie za okazaniem recepty otrzymanej podczas wizyty lekarskiej.

Powyżej zostały opisane miejsca, w których można kupić produkty konopne. Oczywiście coraz częściej można spotkać wyroby z konopi w innych lokalizacjach. Można zaliczyć do nich lokalne sklepy zielarskie, sklepy monopolowe oraz trafiki.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry