Gdzie szukać nowych mieszkań na sprzedaż w Szczecinie?

Nowe mieszkania na sprzedaż w Szczecinie powstają niemal w każdej części miasta, a w planach są już kolejne inwestycje. To tylko potwierdza ogólnopolską tendencję – od dobrych paru lat w naszym kraju trwa bowiem boom budowlany i niemal wszędzie budowane są tysiące nowych lokali. Dowiedz się więcej o nieruchomościach w stolicy województwa zachodniopomorskiego!

Gdzie szukać nowych mieszkań na sprzedaż w Szczecinie? 1

Oferty mieszkań na sprzedaż w Szczecinie – poznaj nowe inwestycje!

Jak dowiedzieć się można z serwisu WGN (https://sprzedaz-mieszkanie-szczecin.wgn.pl/), obecnie poszukiwanie nieruchomości na sprzedaż w obrębie nowych inwestycji w Szczecinie wiąże się z dużym komfortem, jeżeli chodzi o wybór lokalizacji mieszkania, jego metrażu czy odpowiedniej ceny za metr kwadratowy. Dostępne są luksusowe nieruchomości w nowoczesnym wieżowcu zlokalizowanym w ścisłym centrum Szczecina, nowe wielorodzinne domy i mieszkania na Warszewie – najbardziej rozbudowanej w ostatnich latach dzielnicy miasta – lokale na świetnie umiejscowionym i prestiżowym Pogodnie czy adresy w południowej dzielnicy miasta – na Pomorzanach. A to tylko kilka przykładów, bo tak naprawdę nowe mieszkania w stolicy Pomorza Zachodniego znajdziemy prawie w każdej dzielnicy. Wiele bardzo atrakcyjnych terenów przekazano deweloperom, więc przyszli nabywcy metrów mieszkaniowych mogą czuć się usatysfakcjonowani dostępną ofertą.

Najnowsze inwestycje w Szczecinie

Deweloperski boom budowlany trwa w najlepsze. Nowe, niedawno powstałe lub wciąż budowane nieruchomości znajdziemy w kilku dzielnicach miasta. Inwestycje, którymi już teraz warto się zainteresować, to przede wszystkim:

  • w centrum miasta – Hanza Tower przy Wyzwolenia oraz Apartamentowiec Stettiner Residence przy ulicy Janosika,
  • na Pomorzanach — projekt Chmielewskiego23 lub Pomorzany Park,
  • Apartamenty Pogodno przy ul. Łukasińskiego,
  • Warszewo – Podbórzańska (kolejny etap), Natural Park, Osiedle Osówka, Garden House (kolejny etap) czy Apartamenty Zacisze,
  • Gumieńce – Reda City lub Osiedle Nowa Cukrownia,
  • Nowe Miasto — Nowe Forty czy Osiedle Pionierów.

Wiele spośród wymienionych powyżej inwestycji, na nieszczęście kupujących, zostało już dawno wyprzedane, choć wciąż można znaleźć tu interesujące oferty. Warto się jednak pospieszyć. Obecnie bardzo często nowe lokale mieszkalne znajdują nabywców zanim w ogóle powstanie budynek!

Jeśli szukasz ciekawych nieruchomości komercyjnych, odwiedź portal Komercja24!

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top