Genesys i Siebel poszerzają zakres współpracy

Opublikowano: 15 kwietnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Genesys Telecommunications Laboratories, Inc. spółka należąca do Alcatela, poinformowała o dostępności nowej wersji adaptera Gplus 6.5.1 dla oprogramowania Siebel 7.5.

Nowy Gplus dla oprogramowania firmy Siebel jest uzupełnieniem istniejącego już wsparcia firmy Genesys dla aplikacji Siebel 7 i Siebel 2000. Siebel Systems, Inc. jest czołowym dostarczycielem oprogramowania do aplikacji eBusiness.

Dostępność Genesys Gplus 6.5.1 dla Adapter Siebel 7.5 niesie ze sobą poszerzenie funkcjonalności oprogramowania o następujące elementy:

ˇ Połączone centrum kontaktów inbound/outbound
ˇ Konfiguracja, synchronizacja i importowanie listy w czasie rzeczywistym
ˇ Integracja z aplikacjami marketingowymi Siebel
ˇ Multimedia pozwalające na współprace z Genesys e-mail
ˇ Przesyłanie w czasie rzeczywistym odpowiedzi w systemie Siebel eMail
ˇ Równoczesna ekspozycja na platformach Windows’a i Unix’a
ˇ Wsparcie dla 10 platform informatycznych

Obecnie 90 klientów obu firm na całym świecie używa Genesys Gplus adapter w swoich systemach. Poza integracją Siebel Systems i Genesys poinformowały o zawarciu nowego porozumienia na rzecz usprawnienia wydajności i szybkości działań skierowanych na zaspokajanie potrzeb wspólnych klientów (dostarczania wspólnym klientom lepszych i bardziej wydajnych rozwiązań).

„Klienci stają się co raz bardziej wyrafinowani w kwestii oczekiwań względem obsługi klienta,” -powiedział Country Manager Genesys w Polsce – „Wiele przedsiębiorstw zdało sobie sprawę, że aby być konkurencyjnym, należy stale podnosić jakość usług, bo tylko w ten sposób można zdobyć zaufanie i lojalność klientów. Połączenie dwóch wiodących na rynku technologii pozwala wspólnym klientom Genesys i Siebel Systems w szybki i łatwy sposób ulepszać jakość swoich usług przy stosunkowo niewielkich kosztach operacyjnych”.

http://www.genesyslab.com

Sylwester KozakGenesys i Siebel poszerzają zakres współpracy

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.