Giorgio Armani Samsung w Polsce

Na polski rynek zawitał telefon komórkowy Giorgio Armani Samsung, którego europejska premiera miała miejsce we wrześniu 2007. To pierwszy luksusowy produkt ze specjalnej linii urządzeń, którą włoski projektant w ramach długofalowej współpracy zaprojektuje dla firmy Samsung.
Elegancję i prostotę stylu telefonu podkreśla wyraźne logo-podpis Giorgio Armaniego. To idealna propozycja dla osób, które lubią otaczać się pięknymi gadżetami łączącymi w sobie nowoczesną technologię i światowej klasy modę. Duży wyświetlacz ciekłokrystaliczny o przekątnej 2,6 cala zapewnia maksimum przyjemności z oglądania obrazu i umożliwia pełne wykorzystanie możliwości ekranu dotykowego. Na współczesny minimalistyczny styl Armaniego składa się jednak nie tylko wyjątkowy wygląd aparatu, lecz również graficzny i dźwiękowy interfejs użytkownika – dotykając ikony na wyświetlaczu, można poczuć łagodne wibracje.

Giorgio Armani Samsung w Polsce 1

Giorgio Armani-Samsung ma wymiary karty kredytowej i tylko 10,5 mm grubości, a zatem idealnie mieści się w dłoni. Pomimo swego niewielkiego rozmiaru, wyposażony jest w najnowocześniejsze funkcje multimedialne: wbudowany aparat fotograficzny o rozdzielczości 3 megapikseli, odtwarzacz muzyczny obsługujący różne formaty plików i w pełni funkcjonalną przeglądarkę internetową. 60 MB pamięci telefonu można rozszerzyć, umieszczając w nim kartę pamięci microSD. Telefon współpracuje ze stereofonicznym zestawem słuchawkowym przez technologię Bluetooth.

Giorgio Armani Samsung w Polsce 2

Telefon na polskim rynku sprzedawany będzie w pakiecie zawierającym skórzane etui, ładowarkę, słuchawki, ściereczkę do czyszczenia ekranu oraz woreczek na akcesoria, a także kartę microSD o pojemności 1 GB.

Sugerowana cena detaliczna: 2799,00 PLN

Zapraszamy też do nowego działu: TECH (Komputery, Telefony, Foto…)

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry