Glodny.pl – kolejny gracz na rynku dostawców jedzenia

Jak każdy doskonale zdaje sobie z tego sprawę, nikt z nas jedzenia nie musi dziś przygotowywać osobiście. Pomijając już catering, który sprawdza się przy wszelkich uroczystościach nawet i klasyczny obiad można zjeść, nie poświęcając wcześniej na jego przygotowanie ani minuty. Jedną z opcji jest skorzystanie z oferty restauracji i skonsumowanie posiłku na miejscu. Inną natomiast zamówienie potrawy do domu. Skoro z takiej możliwości Polacy korzystają coraz częściej również i serwisów oferujących zamówienie i dostawę takich posiłków na rynku jest coraz więcej. Jednym z nowych graczy, który szybko zyskuje na popularności, jest serwis glodny.pl, który na razie swoją ofertę kieruje przede wszystkim do Poznaniaków. Co wyróżnia go na tle konkurencji?

Szeroka oferta

W tego typu serwisach najważniejsza jest oferta. Jeden lubi bowiem kuchnię polską i tęskni za domowymi pierogami czy naleśnikami, inny stawia natomiast na chińszczyznę lub kuchnię włoską. Możliwości jest oczywiście mnóstwo, a więc i oferta takiego podmiotu powinna być wystarczająco szeroka. Tak jest też i w tym przypadku. W serwisie znaleźć można restauracje serwujące dania kuchni polskiej, meksykańskiej, tureckiej, indyjskiej, włoskiej, brytyjskiej, wietnamskiej, amerykańskiej, tajskiej, hiszpańskiej, chińskiej czy francuskiej. Co ważniejsze coś dla siebie znajdą tu nawet wegetarianie czy weganie. Zamówić można też ciasta, pączki czy lody.

Ekspresowa realizacja

Glodny.pl - kolejny gracz na rynku dostawców jedzenia 1Jeżeli ktoś jest głodny, zależy mu na tym, aby coś smakowitego zjeść w miarę szybko. Czas realizacji przy tego typu usługach jest więc niezwykle istotny. Tym bardziej że czas transportu wpłynąć może także na jakość zamówionego posiłku, a przynajmniej jego temperaturę. Nawet pomimo tego, że przewożone są one w specjalnie przeznaczonych do tego torbach czy pojemnikach termicznych. Jak jest z tym w glodny.pl?

Wydaje się, że co do czasu realizacji wielu zastrzeżeń mieć nie można. Zamówienia realizowane są już bowiem nawet w ciągu 45 minut. Nie jest to wiele, biorąc pod uwagę cały czas przygotowania posiłku i jego dostawy. Szczególnie że Poznań nie jest miastem skromnym o kilku ulicach, ale metropolią o powierzchni 262 kilometrów kwadratowych, dzięki czemu jest to też pod tym względem ósme miasto w całej Polsce.

Sam transport zamówionych posiłków odbywa się tu na kilka sposobów. Poza transportem samochodowym serwis glodny.pl posiada także charakterystycznie oznakowane skutery. Inną opcją są natomiast kurierzy rowerowi.

Poznań, Łódź i…

W pierwszej kolejności serwis glodny.pl ze swoimi usługami pośrednictwa w zamawianiu i dostarczaniu posiłków wyszedł do mieszkańców Poznania. Pierwszy posiłek do Klienta zamawiającego danie w ten sposób dotarł tu w czerwcu tego roku. 24 października miało to miejsce w Łodzi. Na tych dwóch miastach na pewno się nie skończy. Następne w kolejności będą Warszawa, Gdańsk, Wrocław i Kraków.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top