GO96 – nowy produkt w ofercie Gemius SA i IIBR

Gemius SA oraz Interaktywny Instytut Badań Rynkowych (IIBR) wprowadzają na rynek badanie GO96 – ogólnopolskie badanie sondażowe typu omnibus o najkrótszym czasie realizacji na rynku. Od momentu złożenia zamówienia wyniki gotowe są w ciągu 96 godzin.

GO96 – nowy produkt w ofercie Gemius SA i IIBR 1GO96 to ogólnopolskie badanie sondażowe typu omnibus realizowane metodą CAWI (Computer Assisted Web Interview) na próbie internautów w wieku 15 – 49 lat. W każdy dzień powszedni uruchamiana jest kolejna fala badania, w ramach której zbieranych jest 800 ankiet.

– Mimo, iż badanie jest szybkie i tanie, nie traci na swojej jakości. Korzystając z najdłuższego na rynku doświadczenia w zakresie stosowania metody CAWI, opracowaliśmy standardy gwarantujące maksymalną reprezentatywność wyników. Wykorzystywane przez nas oprogramowanie pozwala na właściwe filtrowanie pytań oraz uniknięcie braków w danych i błędów logicznych. Odpowiedzi respondentów poddawane są szczegółowej kontroli pod kątem spójności wewnętrznej i wiarygodności respondentów – komentuje Jan Kunkowski, Dyrektor Działu Fieldwork w Gemius SA.

W badaniu GO96 przedmiotem zamówienia są konkretne pytania, a nie cały sondaż. W ofercie dostępne są zarówno proste pytania zamknięte, jak również rozbudowane pytania otwarte. W ramach wywiadu istnieje także możliwość prezentowania respondentom materiałów multimedialnych (reklam wideo, zdjęć, itp.) oraz zawartości innych stron internetowych.

Emitowany w internecie kwestionariusz zawiera bloki pytań zleconych przez różne podmioty, dzięki czemu koszt badania jest kilkukrotnie niższy w porównaniu do badania realizowanego na potrzeby wyłącznie jednego zleceniodawcy.

Od momentu złożenia zamówienia wyniki są gotowe w ciągu 96 godzin liczonych dla dni powszednich. Badanie GO96 może być wykorzystywane zatem jako cenne narzędzie przydatne, gdy trzeba podjąć szybko decyzję lub gdy chcemy monitorować trendy.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top