GoCity.pl – ruszaj w miasto

Rusza nowy ogólnopolski serwis informacyjny o wydarzeniach kulturalnych i rozrywkowych – Gocity.pl.
Serwis dostarcza najświeższe informacje o nadchodzących koncertach, imprezach klubowych, festiwalach, wystawach, a nawet zawodach sportowych i promocjach w centrach handlowych. Całość uzupełnia aktualny repertuar teatrów i kin w poszczególnych regionach kraju. W najbliższej przyszłości pojawią się także informacje o tym, co warto obejrzeć w telewizji.

Oprócz obszernego opisu nadchodzących wydarzeń, GoCity.pl zawiera rozbudowaną bazę informacji o klubach, restauracjach, galeriach sztuki, muzeach, kinach, teatrach, filharmoniach, operach,  hotelach, sklepach , obiektach sportowych i centrach Spa & Wellness w Polsce.

Twórcy portalu GoCity.pl otwarci są na szeroką interakcję z użytkownikami. – Ważnym elementem funkcjonowania serwisu jest możliwość indywidualnego dodawania przez użytkowników informacji o odbywających się w ich okolicy wydarzeniach (koncerty, wystawy, etc.) czy podzielenie się wiadomością o nowo powstałym klubie, kinie lub centrum handlowym – mówi Katarzyna Kozioł, wydawca GoCity.pl.

Ponadto, użytkownicy serwisu mają  możliwość oceniania i komentowania  poszczególnych wydarzeń, jak i wyrażania swojej opinii na temat różnych miejsc rozrywki, w tym klubów, restauracji czy hoteli. Stwarza to internautom doskonałą okazję do podzielenia się cennymi wskazówkami na temat tego, co warto zobaczyć, gdzie przenocować i dokąd pójść w wolnym czasie. Niebawem wszyscy chętni będą otrzymywać dodatkowo newsletter z wyselekcjonowanymi informacjami o ciekawych wydarzeniach w swojej okolicy.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top