Gotowy sklep internetowy – to się opłaca

Marzy Ci się Twój własny sklep internetowy, ale obawiasz się, że nie masz wystarczającego kapitału i umiejętności informatycznych? Jest na to rozwiązanie! Platforma sklepów internetowych Sky-Shop.pl wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Dowiedz się, dlaczego założenie witryny w abonamencie jest opłacalne.

Niski miesięczny abonament

4Jesteśmy świadomi, że jako początkujący przedsiębiorca masz ograniczony budżet. W Twoim biznesplanie na pewno znajduje się wiele pozycji i znaków zapytania, chociażby wydatki na logistykę czy promocję. Dlatego, aby zminimalizować Twoje koszty związane z otworzeniem i prowadzeniem sklepu internetowego, przygotowaliśmy specjalne pakiety abonamentowe. Nasze cenniki dostosowane są do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorcy. Ponadto raty za działalność na naszej platformie możesz płacić nawet co miesiąc, jak za telefon komórkowy.  Dzięki temu rozkładasz koszty w skali roku.

Pakiety abonamentowe poznasz TUTAJ.

Utrzymywanie infrastruktury serwisowej w ramach abonamentu

Korzystając z naszego rozwiązania, nie musisz płacić za hosting. Nasi technicy cały czas administrują serwery. Dlatego nie martwisz się, czy Twój e-sklep będzie działał. W Sky-Shop.pl masz gwarancję dostępności sklepu internetowego na poziomie aż 99.98 %. Dzięki temu Twoi Klienci będą mogli o każdej porze wejść na Twoją stronę internetową i złożyć zamówienie.

Rozwój oprogramowania i aktualizacje na bieżąco

Jesteśmy świadomi, że dla sklepów internetowych najważniejszy jest rozwój. Zależy nam na Twoim sukcesie, dlatego nieustannie pracujemy nad naszym oprogramowaniem, ulepszamy go i aktualizujemy. Jesteśmy na rynku już 7 lat, co sprawia, że znamy potrzeby naszych Klientów i wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. E-commerce to nasza pasja, co może potwierdzić 3 500 zadowolonych Klientów.

Wsparcie techniczne – telefon i mail

Wiemy, że nie każdy ma rozwinięte umiejętności programistyczne. Z tego powodu stworzyliśmy przyjazne dla użytkowników oprogramowanie. Panel administracyjny Sky-Shop.pl jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Jednak jeżeli będziesz miał problem z konfiguracją czy inne wątpliwości, to zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Możesz się z nami skontaktować zarówno przez telefon jak i mail. Ponadto na naszym blogu dzielimy się wiedzą, tak abyś mógł udoskonalać swój e-biznes. Zobacz TUTAJ.

Darmowe skórki graficzne

Marzeniem większości przyszłych właścicieli e-sklepów jest posiadanie pięknej i profesjonalnej grafiki w swojej witrynie. Zrealizowanie tej potrzeby ma później  zastosowanie w generowaniu większych zysków, ponieważ konsumenci w Internecie kupują oczami. Jednak wiele osób obawia się, że zaprojektowanie designerskiej oprawy wizualnej w sklepie internetowym jest kosztowne i trudne. Dzisiaj niszczymy ten stereotyp!  W trosce o oprawę wizualną Twojego sklepu przygotowaliśmy profesjonalną darmową grafikę RWD.  Wystarczy, że wybierzesz responsywny szablon graficzny i za pomocą edytora dostosujesz go do Twoich indywidualnych potrzeb.

Integracje zewnętrzne w cenie abonamentu

Pewnie wiesz już, że prowadzenie sklepu internetowego związane jest z całą logistyką sprzedaży. Chcemy ułatwić Ci ten proces, dlatego przygotowaliśmy wiele integracji w cenie abonamentu, tak abyś nie musiał myśleć nad kupowaniem dodatkowych aplikacji. Z poziomu panelu administracyjnego możesz połączyć się m.in. z kurierami, porównywarkami cen, płatnościami i systemami ratalnymi czy księgowością online. Jeżeli zależy Ci na sprzedaży na Allegro, wybierz pakiet, który ma taką opcję. Przygotowaliśmy dwukierunkową integrację z tym portalem aukcyjnym, abyś mógł wszystkim zarządzać z poziomu swojego sklepu.

Optymalizacja pod kątem SEO

Wiemy, że promocja sklepu internetowego jest niezbędna do generowania zamówień. Popularnym narzędziem do zwiększenia widoczności witryny w wyszukiwarce Google jest pozycjonowanie SEO. Dlatego nasze oprogramowanie zostało zaprojektowane w przyjazny sposób dla wyszukiwarek internetowych. Wszytko to robimy, abyś Ty odniósł sukces!

Jeżeli nie przekonaliśmy Cię jeszcze, że założenie gotowego sklepu internetowego jest opłacalne, a nasza platforma spełni Twoje oczekiwania, to wejdź na https://sky-shop.pl/ i testuj nasze oprogramowanie przez 14 za darmo. Natomiast w kolejnym artykule przybliżymy Ci kroki do założenia rentownego sklepu internetowego w abonamencie.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry