Gotujmy.pl – już 15 000 przepisów

Dzięki kreatywności Internautów portal Gotujmy.pl zmienia się z dnia na dzień w rezerwat kulinarnych inspiracji. Dokładnie w połowie lipca 2009 roku użytkownicy dodali do Gotujmy.pl piętnastotysięczny przepis.

Smaki, zapachy, formy i kolory – to wszystko oddaje otaczającą nas rozmaitość i jest wspaniałą podstawą dla kulinarnej zabawy.  Sporządzanie posiłków nie ogranicza się tylko do smacznego efektu końcowego, choć – nie zaprzeczajmy – jest to istotne. Chodzi też jednak o to, aby próbować, eksperymentować, otaczać się nowym smakiem, wpływać w nieznane aromaty. Nowy rekord portalu Gotujmy.pl – 15.000 kulinarnych receptur, świadczy o tym, jak wiele osób już znajduje radość w gotowaniu. Jest też idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę w kuchni.

Na portalu można znaleźć przepisy na zupy, przystawki, dania główne z uwzględnieniem podziału na mięsa, ryby. Osobną zakładką mogą się poszczycić: okres świąteczny, który wymaga specjalnych pomysłów, dzieci i ich pragnienie na pyszności oraz osoby na diecie. Ważną sferą są przepisy z kuchni świata oraz desery.

–  Zapraszamy do wspólnego gotowania z serwisem Gotujmy.pl. Na użytkowników czekają nowe smaki, aromaty i inspiracje. Zachęcamy do brania udziału w konkursach, dzielenia się swoimi doświadczeniami na forum kulinarnym. Kolejny szczyt do zdobycia to 20 000 przepisów na kulinarne przygody – mówią właściciele Gotujmy.pl

Gotujmy.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry