Grupa Unity podpisuje umowę z Descom


Grupa Unity podpisała umowę o współpracy przy wdrożeniach opartych o rozwiązania IBM Smarter Commerce z firmą Descom, specjalizującą się we wdrażaniu rozwiązań e-commerce. Pierwszym wspólnym projektem jest Kwiatowyogrod.pl.

Wdrożenia realizowane w oparciu o rozwiązania IBM uzupełnią ofertę dedykowanych platform e-commerce, w ramach której, oferowane są projekty na bazie autorskiej platformy Unity.Commerce.

grupa_logo_pionWsparcie naszych kompetencji jako firmy wdrażającej rozwiązania klasy Enterprise – IBM WebSphere Commerce to wyjście naprzeciw oczekiwaniom korporacji i największych sklepów internetowych. Wspólnie z Descom możemy realizować projekty większej skali, nie tylko na rynku polskim – powiedział Grzegorz Rudno-Rudziński, prezes Unity S.A.

Zespół Unity będzie odpowiedzialny za doradztwo i analizę biznesową, projektowanie UX, wdrożenia komponentów front-end’owych oraz zarządzanie projektami. Specjaliści Descom odpowiedzialni będą natomiast m.in. za projektowanie architektury, integrację oraz wdrożenia komponentów back-end’owych w oparciu o technologie IBM Websphere Commerce. W zależności od projektu zakres współpracy może zostać także wzbogacony o komplementarne usługi e-marketingowe świadczone przez Grupę Unity.

Bardzo cieszy mnie perspektywa ścisłej współpracy z Grupą Unity. Kombinacja naszego doświadczenia w budowaniu sklepów internetowych “high-end” z niepodważalnym zrozumieniem polskiego rynku e-commerce przez Grupę Unity tworzą niedostępną do tej pory wartość i przewagę konkurencyjną dla naszych klientów – dodała Konsta Saarela, sales director w Descom.

 

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry