Helpo.pl – serwis dla aktywnie poszukujących wiedzy

Piątego maja ruszył serwis Helpo.pl. Głównym celem nowego serwisu jest ułatwienie szybkiego dostępu do informacji oraz doświadczeń, innych użytkowników Internetu.
Helpo.pl powstał z myślą o wszystkich, którzy pragną zdobywać istotne dla nich informacje poprzez Internet. Serwis ma na celu uporządkowanie praktycznych informacji jakie znajdują się w sieci wg kategorii oraz specjalności.

Helpo.pl za główny cel stawia sobie czytelność oraz jakość prezentowanych informacji. Jest tu  system weryfikacji pytań i odpowiedzi, służący do ich moderacji przez innych użytkowników – to oni decydują czy dane materiały zostaną włączone do serwisu. Docelowo Helpo.pl ma stać się popularną bazą praktycznych informacji dla każdego, kto przeszukuje Internet w celu odnalezienia sprawdzonych porad czy materiałów.

Weryfikacja użytkowników portalu odbywa się anonimowo – osoby weryfikujące nie wiedzą kto jest ich autorem, dzięki czemu zachowany jest obiektywizm podczas moderacji treści. Do publicznej wiadomości podawana jest natomiast informacja o osobie weryfikującej. Podnosi to zaangażowanie i zainteresowanie, by materiał pojawiający się w serwisie był wiarygodny.

Aktywni uczestnicy portalu będą automatycznie wspierani przez Helpo.pl poprzez system rang, które widnieją przy użytkowniku w danej specjalności. W zamian za m.in.: udzielanie właściwych odpowiedzi, weryfikowanie materiałów innych osób oraz popularność własnych publikacji, system naliczać będzie punkty. Dzięki temu łatwo będzie można ocenić, że mamy do czynienia z prawdziwym specjalistą.

Serwis Helpo.pl został stworzony przez agencję interaktywną EOL GROUP.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top