IAI-shop.com rozpoczyna współpracę z arvato Polska

Opublikowano: 27 maja 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Firma IAI podpisała umowę o współpracy z arvato Polska. Współpraca obejmuje kompleksową obsługę logistyczną. Dzięki integracji platformy IAI z systemem arvato klienci uzyskają dostęp do usługi logistycznych spółki. 

iaiDzięki integracji będzie można śledzić procesy logistyczne wprost z panelu IAI-Shop.com, narzędzie zostanie wyposażone również w system raportowania. W ramach podjętej współpracy, arvato zapewni usługę kilku firm kurierskich, Poczty Polskiej i możliwość odbioru w punktach obioru przesyłek.

Klienci IAI-Shop.com będą mogli skorzystać z usług arvato w kilku modelach logistycznych, począwszy od przyjęcia standardowego, opierającego się na kodach EAN, po przyjęcie na podstawie rozpoznawania towaru po opisie i zdjęciach. Towary składowane są w magazynie z infrastrukturą dostosowywaną do wymagań klienta np. regały półkowe, wieszaki odzieżowe jak i magazyny wysokiego składu.

Sylwester KozakIAI-shop.com rozpoczyna współpracę z arvato Polska

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.