iBard24 Backup Online – nowy produkt do archiwizacji danych online

Na rynek wchodzi nowa spółka grupy kapitałowej ComarchInfrastruktura24 SA. Kluczowym produktem spółki jest iBard24 Backup Online – system do backupu i archiwizacji danych online, dzięki któremu dane są dostępne z dowolnego miejsca na świecie, 24 godziny na dobę. 1 października 2009 spółka uruchomiła oficjalną stronę internetową www.ibard24.pl.

Produkty Infrastruktura24 SA oferowane są w modelu SaaS (Software as a Service), co zapewnia: szybkie uruchomienie systemu, sprawny proces wdrożenia aplikacji i mniejsze koszty z nim związane oraz brak poważnych inwestycji w infrastrukturę IT. Dzięki zastosowaniu modelu SaaS iBard24 zyskał jakość obsługi, większą dostępność i bezpieczeństwo oraz skalowalność i elastyczność. Oferta Infrastruktura24 SA skierowana jest do odbiorcy indywidualnego oraz przedsiębiorcy, który chce w sposób bezpieczny przechowywać swoje dane.

iBard24 Backup Online to produkt, który spełnia wszystkie warunki skutecznego i bezpiecznego oprogramowania, służącego do backupu danych. W szczególności spełnia on kryteria związane z przechowywaniem kopii zapasowej poza fizyczną lokalizacją użytkownika (zabezpieczenie przed kradzieżą, uszkodzeniem lub utratą danych przechowywanych na komputerach osobistych np. na skutek pożaru lub powodzi, czy też tzw. nieszczęśliwego „kliknięcia”), jak również zapewnia pełną poufność transmitowanych danych (przesyłanie danych do Data Center bezpiecznym, szyfrowanym kanałem SSL). Łatwe w użyciu i w pełni zautomatyzowane oprogramowanie do ochrony danych naszych użytkowników pozwala im zapomnieć o kłopotliwym, ręcznym wykonywaniu kopii bezpieczeństwa. – mówi Marcin Sypień, Wiceprezes Zarządu Spółki.

iBard24 Backup Online zawiera szereg funkcjonalności zapewniających pełną obsługę procesów i mechanizmów potrzebnych do archiwizowania danych. Aplikacja wyposażona jest w możliwość regulacji zajmowanego pasma internetowego, jest ona w pełni zautomatyzowana, posiada intuicyjny interfejs i innowacyjną galerię zdjęć. iBard24 Backup Online umożliwia dostęp do danych z dowolnej przeglądarki internetowej i zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, który zagwarantowany jest dzięki umieszczeniu serwerów w Comarch Data Center.

Każdy z nas choćby raz stracił dane (zdjęcia, dokumenty, muzykę), czy to na skutek awarii komputera, kradzieży, czy przypadkowego usunięcia danych. Najlepszym sposobem na zabezpieczenie danych przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń jest systematyczne tworzenie kopii zapasowych. iBard24 Backup Online jako program służący ochronie danych  jest:

  • automatyczny – praktycznie bezobsługowy, niewymagający dodatkowej pracy;
  • bezpieczny – szyfrowany na każdym etapie wykorzystania;
  • mobilny – dane składowane są poza miejscem ich powstania, są one dostępne zawsze i z każdego komputera.

www.iBard24.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry