Inaurum.pl – nowy serwis aukcyjny

Serwis INAURUM.PL to nowy portal aukcyjny na polskim rynku. Działa na zasadzie typowych aukcji internetowych, gdzie licytujący, chcący zakupić produkt, podbijają ceny przedmiotów zaczynając zawsze od 0 złotych. To, co wyróżnia serwis to szeroki wachlarz licytowanych produktów.

Użytkownicy mają szansę wygrać nie tylko nowe produkty RTV i AGD, elektronikę czy oryginalne perfumy. W ofercie znajdą się już wkrótce również wycieczki zagraniczne, oferty last minute oraz kursy językowe. Dla nowych użytkowników przewidziano wiele atrakcji. Oprócz szansy na wylicytowanie cennych przedmiotów za grosze, można wygrać dodatkowe nagrody. Dla 100 pierwszych użytkowników przewidziano pakiet darmowych “sztabek złota”, za pomocą których gra się w serwisie.

Został ogłoszony również konkurs “EXTREMINAURUM“. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest posiadanie konta w serwisie Inaurum.pl oraz wykupienie co najmniej raz pakietu na minimum 100 Sztabek. Do wygrania skok ze spadochronem, kurs pilotażu samolotu, 2-osobowa wycieczka na quadach oraz pakiety sztabek złota.

Inaurum.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry