Infakt.pl wyręcza Klienta w wysyłce faktur 

Program do wystawiania faktur online – Infakt ostał niedawno wzbogacony o nową funkcjonalność – możliwość zlecenia wysyłki faktury za pomocą Poczty Polskiej. To rozwiązanie ma znacznie skracać procesy związane z dostarczaniem faktur kontrahentom i być ułatwieniem dla przedsiębiorców.

infaktNajnowsza wersja programu pozwala użytkownikowi wybrać tę opcję po zakończeniu procesu wystawiania faktury (przy wykupieniu pakietu bezpośrednich przesyłek do kontrahentów). Na tym działaniu może zakończyć się rola użytkownika programu – dalsze kroki podejmuje już za niego zespół firmy Infakt.pl. Oznacza to, że osoba wystawiająca fakturę zostaje odciążona z czasochłonnego obowiązku drukowania, pakowania do kopert i adresowania przesyłek, a przede wszystkim z długotrwałego oczekiwania w urzędzie pocztowym. Przesyłka nadana na adres kontrahenta sygnowana jest adresem użytkownika jako nadawcy.

Zgodnie z założeniami autorów programu, Sebastiana Bobrowskiego i Wiktora Saroty, Infakt pozwala zautomatyzować wszelkie powtarzalne czynności związane z wystawianiem faktur, co ma na celu maksymalne ułatwienie działania osobie wystawiającej.

Wszystkie działania związane z wysyłką faktur – od wydrukowania aż po nadanie na poczcie – realizowane są w ciągu jednego dnia roboczego od chwili otrzymania zlecenia dla Infakt.pl. Istotną kwestią jest cennik: przy wykupieniu pakietu bezpośrednich przesyłek listowych cena za wysyłkę jednego listu wynosi minimalnie 2,20 zł.

Infakt.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top