Innowacje dosięgnęły również segmentu wróżek

W dzisiejszych czasach, aby poznać swoją przyszłość nie trzeba wychodzić z domu. Oszczędzając czas i pieniądze, a także zachowując pełną anonimowość można skorzystać z usług najlepszych Polskich wróżek, zrzeszonych w jednym miejscu. Portal wrozka.tv zatrudnia wielu specjalistów zajmujących się magią, astrologią, numerologią, oczyszczaniem czakr i tradycyjnym wróżeniem.

horoskop_miesieczny_luty_20151Są to osoby mające dużą wiedzę z dziedziny ezoteryki i doświadczenie pozwalające na wykonywanie zawodu doradcy życiowego. W swojej pracy kierują się przede wszystkim empatią, wyczuciem i zrozumieniem. Praca jest ich pasją i misją, chętnie pomagają podjąć najlepsze decyzje, rozwiązać problemy i dodać otuchy osobom potrzebującym. Klienci, którzy do nich trafiają są często zagubieni, znajdują się przed podjęciem ważnych wyborów życiowych, nie wiedzą co przyniesie im obrana droga i przyszłość. Teraz jednak wchodząc na portal wrozka.tv mogą otrzymać rzetelną i kompetentną poradę. Chętnych do poznania swojej przyszłości nie brakuje, a ponieważ przy pierwszej poradzie można otrzymać darmowe żetony, to nawet osoby sceptyczne mogą sprawdzić jak to działa. Często są zdziwieni trafnością, jak wiele prawdy o nich mówią wróżki i jak wiele pokrywa się z rzeczywistością.

Portal wrozka.tv jest wiarygodny, gdyż tutaj nie tylko słyszy się doradcę, ale również go widzi za pomocą usługi video czat – jednej z najnowszych technologii kontaktu. Pozwala to mieć pewność, że rozmowa jest prowadzona z osobą, do której klient się faktycznie zwraca.

Klienci najczęściej pytają o sprawy uczuciowe i zawodowe. Wróżki zgodnie twierdzą, że dużo zależy od sformułowanego pytania. Im bardziej doprecyzowane będzie pytanie, tym konkretniejsza i bardziej szczegółowa odpowiedź. Zamiast więc pytać : „co mnie czeka w uczuciach”, warto zapytać, np.: „kiedy spotkam miłość swojego życia” lub „jaka przyszłość czeka mnie w tej relacji”? Coraz więcej mężczyzn zasięga porad wróżek. Oni jednak najczęściej pytają o sprawy finansowe lub zawodowe, chcąc dowiedzieć się, czy otrzymają awans lub zmienią pracę.

Zwracać się można prawie z każdym pytaniem. Pojawiają się jednak takie, na które wróżki nie odpowiadają. Dotyczą one śmierci i zdrowia. Są też inne kryteria – szczególnie ważny jest wiek osoby pytającej – musi być to osoba pełnoletnia, gdyż w przeciwnym razie zaburzyć można jej energetykę. Taka sama teoria krąży w przypadku kobiet w ciąży. Doradcy unikają odpowiedzi na pytania sprawdzające np. byłych partnerów. Uważają, że jest to ingerencja w ich prywatność i nie mają prawa bez ich wiedzy i pozwolenia, sprawdzać co się u nich dzieje.

Portal wrozka.tv poza płatnymi usługami oferuje swoim klientom również darmowe artykuły i horoskopy. Artykuły mają wiele ciekawych informacji dotyczących feng shui, czakr, afirmacji, magii świec, run, sposobów wróżenia, tradycji związanych z Andrzejkami, czy Halloween. Osoby uczące się wróżyć z kart Tarota także znajdą także coś dla siebie – mini poradnik w wersji e-book. Jest tu szczegółowo opisana każda karta w różnym znaczeniu. Miłośnicy horoskopów mogą czytać dzienne, tygodniowe, miesięczne i miłosne przepowiednie. Można się dowiedzieć z nich jaki jest przekaz na najbliższy czas dla danego znaku zodiaku. Wielu klientów z niecierpliwością czeka na nowe publikacje.

Na portalu wrozka.tv można skorzystać również z innych dodatkowych usług, tj. prywatna wiadomość – krótka wiadomość tekstowa i prywatna sesja – porada zapewniająca klientowi pełną anonimowość. W przypadku prywatnej sesji ustalony jest czas rozmowy i kwota – klient wie ile zapłaci za poradę, nie ma tu żadnych ukrytych czy dodatkowych opłat.

Przy wyborze odpowiedniego doradcy warto kierować się komentarzami innych osób, a także własną intuicją. Większy problem może pojawić się z wyborem metod wróżenia. W artykułach można jednak znaleźć informację o niektórych metodach, co na pewno pozwoli dokonać najlepszego wyboru.

Doradcy życiowi pokazują możliwości, ostrzeżenia, nie dają jednak gotowych rozwiązań. Los i czas wróżby zależy w dużej mierze od osoby pytającej i jej działań. Wróżby nie powinny być traktowane jak wyrocznia, jak coś czego nie można zmienić, ale jako wskazówki na drodze życia.

Zobacz więcej na: wróżby online w portalu wróżka.tv

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry