InstantSSL.pl – nowy serwis o certyfikatach SSL (art. spons.)

InstantSSL.pl to pierwszy w Polsce portal oferujący pełną ochronę biznesu w Internecie. W ofercie znajdują się uznane na świecie certyfikaty SSL marki COMODO.

InstantSSL.pl - nowy serwis o certyfikatach SSL (art. spons.) 1Rozwój przestępczości internetowej wymaga od banków, e-marketów i innych podmiotów świadczących usługi on-line, ciągłej aktualizacji systemów zabezpieczeń. Serwis InstantSSL.pl proponuje zabezpieczenie stron www przy wykorzystaniu Certyfikatów SSL, które chronią informacje przed przechwyceniem ich przez osoby nieuprawnione. Certyfikaty SSL to sprawdzony system ochrony danych używanych w sieci. Gwarantuje on bezpieczne połączenie z serwerem i daje pewność, że wszystkie dane wysyłane drogą elektroniczną są poufne.

W ofercie InstantSSL.pl są certyfikaty pozwalające na zabezpieczenie witryn hobbystycznych, intranetów i ekstranetów, jak również małych, średnich i rozbudowanych serwisów e-commerce. Wszystkie certyfikaty SSL posiadają gwarancje finansowe w wysokości do 250 tys. dolarów. Długość klucza szyfrowania dochodzi aż do 2048 bitów.

Więcej na: InstantSSL.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry