InstantSSL.pl – nowy serwis o certyfikatach SSL (art. spons.)

Opublikowano: 21 marca 2010. Kategoria: Wpisy Promowane.

InstantSSL.pl to pierwszy w Polsce portal oferujący pełną ochronę biznesu w Internecie. W ofercie znajdują się uznane na świecie certyfikaty SSL marki COMODO.

InstantSSL.pl - nowy serwis o certyfikatach SSL (art. spons.) 1Rozwój przestępczości internetowej wymaga od banków, e-marketów i innych podmiotów świadczących usługi on-line, ciągłej aktualizacji systemów zabezpieczeń. Serwis InstantSSL.pl proponuje zabezpieczenie stron www przy wykorzystaniu Certyfikatów SSL, które chronią informacje przed przechwyceniem ich przez osoby nieuprawnione. Certyfikaty SSL to sprawdzony system ochrony danych używanych w sieci. Gwarantuje on bezpieczne połączenie z serwerem i daje pewność, że wszystkie dane wysyłane drogą elektroniczną są poufne.

W ofercie InstantSSL.pl są certyfikaty pozwalające na zabezpieczenie witryn hobbystycznych, intranetów i ekstranetów, jak również małych, średnich i rozbudowanych serwisów e-commerce. Wszystkie certyfikaty SSL posiadają gwarancje finansowe w wysokości do 250 tys. dolarów. Długość klucza szyfrowania dochodzi aż do 2048 bitów.

Więcej na: InstantSSL.pl

Sylwester KozakInstantSSL.pl – nowy serwis o certyfikatach SSL (art. spons.)

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.