Integracje dla Comarch – Rozszerzenia integrujące usługę Comarch Optima

Niejednokrotnie przy wyborze oprogramowania kierujemy się takimi wartościami jak niezawodność oprogramowania, bezpieczeństwo, zaawansowana funkcjonalność, intuicyjny interfejs i jakość wykonania. Producent oprogramowania o ugruntowanej wieloletniej pozycji na rynku systemów informatycznych, jakim jest Comarch zapewnia pełne wsparcie, a doświadczenie jakim dysponuje wpływa na jakość oprogramowania i jego niezawodność.

Integracje dla Comarch - Rozszerzenia integrujące usługę Comarch Optima 1

Wizja integracji według wiodącego producenta oprogramowania

Niejednokrotnie przy wyborze oprogramowania kierujemy się takimi wartościami jak niezawodność oprogramowania, bezpieczeństwo, zaawansowana funkcjonalność, intuicyjny interfejs i jakość wykonania. Producent oprogramowania o ugruntowanej wieloletniej pozycji na rynku systemów informatycznych, jakim jest Comarch zapewnia pełne wsparcie, a doświadczenie jakim dysponuje wpływa na jakość oprogramowania i jego niezawodność.

Oprogramowanie Comarch Optima spełnia wszystkie powyższe kryteria, a dodatkowo jego niewygórowana cena wpływa na pozycję tego produktu w czołówce programów do fakturowania. Oprogramowanie Comarch Optima dysponuje licznymi integracjami, które w sposób znaczący upraszczają zarządzanie sprzedażą w licznych rozwiązaniach z branży e-commerce. Integracje są tak skonstruowane, by były intuicyjne i łatwe do implementacji.

Firma Comarch ma po prostu świetne pomysły na integracje pomiędzy systemami i robią to na prawdę dobrze. Wszystkie integracje w ramach oprogramowania Comarch Optima są dostępne w sklepie internetowym, dysponującym licznymi produktami zapewniającymi prawidłowe funkcjonowanie firmy w sieci internetowej, jakim jest SellIntegro.

Oprogramowanie integrujące rozwiązania e-commerce w jednym pakiecie

Jednym ze świetnych pomysłów, choć nie nowatorskich, jest zawarcie w jednym pakiecie do 20 wybranych rozszerzeń programu Comarch Optima.

Pakiet może zawierać zarówno rozszerzenia integrujące systemy fakturujące, jak i stany magazynowe, zamówienia (w tym zamówienia z Allegro), produkty, ceny, numery listów przewozowych, przewoźników kurierskich (w tym poczty, paczki w ruchu czy inPost) i kilku innych rozwiązań, takich jak integracja oprogramowania do fakturowania z grupy rozwiązań jak INSERT, Comarch, SAP, Microsoft do Amazon Invoicing, będącego globalnym dostawcą usług tego typu.

Pakiet, który jest w ofercie sklepu SellIntegro można testować przez 14 dni za darmo, podobnie jak każde inne rozszerzenie do integracji w ramach licencjonowania produktów Comarch Optima.

Czy jakość i cena mogą iść w parze?

Biorąc pod uwagę, że każde rozszerzenie z dużego zaplecza jakim jest oferta oprogramowania Comarch Optima, jest w cenie kilkudziesięciu złotych miesięcznie, a pakiet zawierający do 20 integracji dla ERP Optima jest dostępny w cenie 179zł netto miesięcznie, można z pełnym przekonaniem stwierdzić, że to oprogramowanie jest w pełni funkcjonalnym i zaawansowanym narzędziem za rozsądną cenę i jakość do ceny przekłada się na korzyści płynące z zakupu tego oprogramowania.

Subskrypcja miesięczna zapewnia dostęp do aktualizacji i wszystkie funkcje oprogramowania mamy zawsze pod ręką, w ramach usługi SaaS (Software As A Service) pozwalającej na korzystanie z tego oprogramowania z każdego miejscu na świecie, z zapewnieniem najwyższych procedur bezpieczeństwa.

Ogromny wachlarz rozszerzeń dla najpopularniejszych sklepów internetowych

Comarch Optima to nie tylko wielka liczba rozszerzeń integrujących sklepy internetowe, ale również bogata oferta wspieranych usług w ramach branży e-commerce, opartych na takich silnikach i usługach jak Allegro, Prestashop, Shoplo, BaseLinker, Woocommerce dla WordPress, Magento, Click Shop, SkyShop, One B2B, IdoSell z Subiekt GT firmy Insert, oraz takich kurierów i przewoźników jak Poczta Polska, InPost, Paczka w Ruchu, DHL, FEDEX i UPS. Liczne integracje przekładają się na wysoką jakość i wszystkie są dostępne w sieci na stronie internetowej: https://sellintegro.pl/13-comarch-optima

Kilka słów podsumowania

Każdy produkt z oferty Comarch, w tym usługa Comarch Optima, wraz z licznymi rozszerzeniami, są sprawdzone i niezawodne, rozwijane przez wiele lat i zapewniające wciąż aktualne informacje, dane i dostosowanie się do obowiązujących przepisów prawnych, dzięki licznemu zespołowi zaawansowanych programistów z wieloletnim doświadczeniem.

Dlatego też warto jest sprawdzić oprogramowanie i zdecydować o jego użytkowaniu, co może się przełożyć na korzyści płynące z zakupu subskrypcji miesięcznej, oferowanej przez sklep internetowy Sellintegro.pl.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry