Internet bez ograniczeń w Super Media

Opublikowano: 11 czerwca 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W poniedziałek 3 czerwca ruszyła wielka promocja usług dostępowych oferowanych przez Super Media Provider pod hasłem „Internet bez ograniczeń”.
Kampania promocyjna obejmuje ogłoszenia w prasie branżowej, kampanię bannerową na wybranych portalach i serwisach tematycznych oraz mailing. Akcja adresowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw, poszukujących wysokiej jakości usług dostępu do internetu. Przygotowana została również oferta promocyjna na usługi dla Klientów indywidualnych. Za kreację i wykup mediów tradycyjnych odpowiada Agencja Reklamowa Top Impact, zaś działania promocyjne w sieci Internet realizowane są przez IDMnet, sieć reklamową należąca do Grupy Super Media.
Promocją zostały objęte następujące usługi: łącza stałe do Internetu, pasma gwarantowane, kolokacja serwerów, serwery wirtualne dla serwisów WWW, pakiety hostingowe, konta dial-up oraz usługi bezpieczeństwa.

Dla Klientów, którzy w okresie promocji skorzystają z oferty Super Media przewidziano promocje cenowe oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe w postaci: wycieczek zagranicznych, cyfrowych aparatów fotograficznych, drukarek, skanerów, modemów, hub’ów. W ramach promocji usług związanych z bezpieczeństwem Klienci mogą zamówić na specjalnych zasadach wstępny audyt bezpieczeństwa lub testy penetracyjne sieci (badanie podatności sieci wewnętrznej na ataki z zewnątrz). Należy wspomnieć, że nagrody przewidziane promocją otrzymają wszyscy Klienci, którzy zdecydują się w okresie od 3.06.2002 do 15.07.2002 na zakup usług objętych promocją.

Sylwester KozakInternet bez ograniczeń w Super Media

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.