Internet Płaszczyzną Globalizacji Handlu

W dniach 14 i 15 maja 2009 roku odbędzie się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu piąta edycja ogólnopolskiej Konferencji naukowej „Internet Płaszczyzną Globalizacji Handlu“, która porusza zagadnienia handlu elektronicznego.

bannerOrganizatorem Konferencji jest Studenckie Kolo Naukowe e-commerce, działające przy Katedrze Zarządzania Przedsiębiorstwem Handlowym na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Głównym celem Konferencji jest propagowanie idei internetowej przedsiębiorczości wśród młodych Polaków, ukazanie ogromnych możliwości, jakie daje handel elektroniczny, a także przybliżenie uczestnikom tematyki technologii informatycznych, tych stosowanych przez firmy działające na wirtualnym rynku oraz takich, które w niedalekiej przyszłości mogą zmienić oblicze Internetu oraz warunki działania przedsiębiorstw na wirtualnej płaszczyźnie.

Konferencja jest doskonałą okazją do pogłębiania wiedzy o technologiach informatycznych a w szczególności o handlu internetowym. Ścieżki tematyczne zainteresują zarówno osoby, które dopiero wkraczają w świat e-biznesu oraz osoby, które rynek ten już znają, ale chciałyby wyjść poza granice standardów i kroczyć śladami liderów.

Udział przedstawicieli świata biznesu, nauki i mediów sprawia, że Konferencja jest zarazem znakomitym miejscem wymiany doświadczeń oraz nawiązywania kontaktów zawodowych.

Podczas piątej edycji Konferencji „Internet Płaszczyzną Globalizacji Handlu” przewidziane są następujące ścieżki:

  • E-finanse
  • E-społeczeństwo
  • E-marketing
  • E-handel

Na stronie http://ipgh.ue.poznan.pl/ipgh5/ można zapisać się na Konferencję oraz uzyskać więcej informacji dotyczących sylwetek prelegentów oraz ścieżek.

Udział dla studentów bezpłatny!

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry