Inventree – czas na zmiany

Opublikowano: 14 października 2008. Kategoria: Rynek. Tagi:

Aby sprostać wymaganiom stawianym przez użytkowników, Inventree – portal pomagający w zakładaniu i prowadzeniu własnej firmy – został poddany znaczącym modyfikacjom.
Od października rusza ulepszona wersja Inventree. Oprócz nowej szaty graficznej, najbardziej widoczną zmianą jest modyfikacja układu funkcjonalnego strony. „Chcieliśmy, aby nasza strona była bardziej przejrzysta i miała bardziej portalowy charakter” – zapewniają administratorzy strony.

Na Inventree pojawiły się także nowe funkcjonalności. W zakładce „Oferty współpracy” zamieszczane są zaproszenia do współpracy przy konkretnych pomysłach biznesowych. Oprócz tego, każdy z użytkowników ma możliwość oceny danego projektu i pozostawienia komentarza na jego temat.

Każdy z pomysłów biznesowych ma swoją odrębną stronę projektową. Zawiera ona narzędzia niezbędne do pracy nad pomysłem. Można tam zamieścić pliki projektowe, dodać bazę kontaktów,  czy porozmawiać z innymi uczestnikami projektu na forum wewnętrznym, do którego dostęp mają tylko członkowie danego zespołu biznesowego i administratorzy.

Oprócz udogodnień portalu Inventree użytkownicy mogą liczyć także na bezpośrednie wsparcie doradcze. Każdy z nich może zwrócić się do administratora z prośbą o zorganizowanie sesji doradczej z wybranej przez siebie dziedziny.

Dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego pomoc oferowana przez Inventree jest bezpłatna.

www.inventree.pl

Hanna LaskowskaInventree – czas na zmiany

Podziel się!

O autorze

hania