iriver T5 – muzyczny pendrive dla aktywnych

Firma MIP wprowadza na polski rynek kolejny odtwarzacz iriver serii T.  Model T5 skierowany jest przede wszystkim do osób lubiących sport i aktywny wypoczynek.

iriver T5 z wyglądu przypomina tradycyjny nośnik pamięci typu pendrive. Łączy w sobie funkcje magazynowania danych i odtwarzania muzyki. Urządzenie współpracuje z plikami muzycznymi MP3, WMA oraz OGG. Tradycyjnie w przypadku iriver nie mogło zabraknąć także dyktafonu i radia FM z opcją nagrywania.

Do odtwarzacza jest dołączony specjalny klips pozwalający na zamocowanie go do dowolnej części ubrania. Niewielkie wymiary oraz waga sprawiają, że iriver T5 bardzo dobrze sprawdza się jako towarzysz na siłowni, bieżni, w górach czy po prostu na codziennym spacerze. Wbudowany akumulator litowo-jonowy pozwala na 13 godzin ciągłej pracy.

iriver_t5

Odtwarzacz został wykonany z wytrzymałego tworzywa, co jest istotne zwłaszcza przy intensywnym użytkowaniu na świeżym powietrzu. Nazwę utworu muzycznego lub stacji radiowej wyświetla niewielki ekran OLED, który dzięki wysokiemu kontrastowi umożliwia wygodny odczyt nawet w ostrym słońcu.

Do obsługi urządzenia służy wielokierunkowy dżojstik. Sterowanie za jego pomocą może odbywać się całkowicie bez angażowania wzroku. Obecność wtyku USB sprawia, że bez użycia kabli możemy przesyłać pliki między komputerem a urządzeniem. Po podłączeniu iriver T5 jest widziany jako dysk wymienny.

Iriver T5, podobnie jak model T6, pojawi się w Polsce w drugiej połowie lutego 2009. Będzie kosztował odpowiednio 175 złotych (wersja 2 GB) oraz 205 złotych (wersja 4 GB).

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry