ITMAGINATION. Praca marzeń i pełen rozwój

Firmy IT zajmują się wieloma rzeczami, ale wśród najważniejszych są m.in. zarządzanie danymi, strategia zarządzania informacją czy zarządzanie ryzykiem. Po wsparcie tych ekspertów sięga coraz więcej firm, które szukają rozwoju w zakresie technologii, innowacji lub rozwoju. Wśród przedsiębiorstw oferujących takie usługi jest ITMAGINATION.

ITMAGINATION. Praca marzeń i pełen rozwój 1

Cel? Rozwój i maksymalna wydajność

„Wierzymy, że w każdym z nas drzemie innowator, a naszą misją jest tworzenie innowacyjnego i wydajnego oprogramowania, które będzie pomagać firmom osiągać maksymalną wydajność w wymagającym otoczeniu biznesowym”. Tak sami o sobie mówią twórcy przedsięwzięcia. Praca w ITMAGINATION, firmy, która istnieje na rynku od 2008 roku, polega na pomocy klientom w budowie skutecznych organizacji, opartych na nowoczesnych technologiach. Plan, który sprawił, że powołano firmę do życia był prosty, ale jednocześnie górnolotny — pomoc istniejącym już podmiotom w budowie silnych, nowatorskich przedsiębiorstw. Ma to być bodziec, który będzie napędzał i rozwijał rynki oraz kolejne powstające firmy czy marki.

Partnerstwo i zaufanie

W ITMAGINATION praca opiera się przede wszystkim na partnerstwie i rozwoju. Wzajemne zaufanie pozwala na wzajemne podnoszenie swoich kwalifikacji oraz zwiększaniu innowacyjności. ITMAGINATION, jako jedna z najszybciej rozwijających się spółek IT w Europie Środkowej, to miejsce pracy, gdzie dba się nie tylko o to, aby pracownik rozwijał swoje umiejętności, ale także aby czuł się dobrze zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Pomagają w tym różnego rodzaju benefity.

Zaczynając pracę w ITMAGINATION, dołączasz do zespołu ekspertów dbających o rozwój biznesu swoich klientów. Dostarczasz właściwych rozwiązań i współpracujesz z nimi na różnych poziomach. Podobnie jak w firmie, tak i w relacji z usługobiorcami ważne jest indywidualne podejście, zaufanie i zrozumienie. Profesjonalna współpraca sprawia, że klienci wracają po kolejne innowacyjne rozwiązania, które pozwolą im rozwijać swoje przedsiębiorstwa.

Profesjonalne doradztwo

Przeciwdziałanie nadużyciom, hurtownie danych, migracja danych, Data Science, Data Governance and Quality, Big Data, zarządzanie ryzykiem, strategie zarządzenia informacją i danymi czy analityka, to tylko niektóre z usług, które swoim klientom ma do zaoferowania ITMAGINATION. Co ważne — ilość usług w tym wypadku równa się jakości, która jest potwierdzona licznymi sukcesami. Decydując się na współpracę z taką firmą doradczą można mieć gwarancję, że podejmowane decyzje będą słuszne, oparte na nowoczesnych analizach.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry