Jak ciepły jest kontener mieszkalny jesienią?

Budynki modułowe już dawno przestały być postrzegane wyłącznie jako stróżówki, domki letniskowe, pomieszczenia socjalne i sanitarne. W ostatniej dekadzie kontenery mieszkalne stają się coraz bardziej popularne jako domy całoroczne, w pełni przystosowane do wygodnego życia.

Jak ciepły jest kontener mieszkalny jesienią? 1

Wiele osób zastanawia się, czy w takich modułowych domach jesienią i zimą będzie zimno, dlatego w dzisiejszym artykule omówimy konstrukcję, izolację termiczną i ogrzewanie kontenerów mieszkalnych wybitnej firmy Modulex.

Modulex istnieje na rynku budynków prefabrykowanych od 2006 roku i produkuje zarówno kontenery mieszkalne, jak i myjnie modułowe, hangary, magazyny, sklepy, centra handlowe itp. W czasie istnienia firmy zespołowi Modulex udało się z sukcesem zrealizować setki projektów i opracować unikalną technologię budownictwa modułowego.

Czym jest technologia modułowa Modulex?

Własna fabryka na Ukrainie pozwala na sprzedaż kontenerów mieszkalnych w cenie niższej niż inne firmy, a międzynarodowy certyfikat ISO 9001 świadczy o wysokiej jakości produktów. Modułowa technologia pozwala na budowę mobilnych, ciepłych, gotowych do użytku mieszkań kontenerowych, które są nie mniej komfortowe niż zwykłe domy. Mobilność oznacza, że ​​takie modułowe mieszkania można zdemontować w dowolnym momencie, przetransportować w inne miejsce i ponownie zmontować bez utraty jakości. 20-letnia gwarancja na konstrukcje Modulex obowiązuje niezależnie od ilości demontaży.

Konstrukcja modułów Modulex

Tak zwany kontener to moduł o wymiarach 6,2 × 2,48 m. Takie moduły są produkowane fabrycznie i stanowią podstawową jednostkę, z której można zbudować dowolną formę architektoniczną kontenerów mieszkalnych. W stanie zdemontowanym można umieścić do ośmiu kontenerów w jednej ciężarówce, dzięki czemu transport nie wymaga dodatkowej dokumentacji, ponadto Modulex posiada własną flotę samochodową.

Kontener blokowy składa się z metalowej ramy oraz paneli ściennych w postaci kompozytów przekładkowych. Nowoczesna wysokiej jakości i przyjazna dla środowiska izolacja termiczna pozwala na stosowanie kontenerów mieszkalnych w każdym klimacie, nawet w temperaturach do -50 stopni Celsjusza. Gotowe kontenery mieszkalne (cena od 350 euro/metr kwadratowy) posiadają wykończenie wewnętrzne, ogrzewanie, kanalizację, instalację elektryczną itp.

Zamów grzejnik elektryczny i inne wyposażenie

Na stronie firmy Modulex można zamówić nie tylko kontener mieszkalny pod klucz, ale także dodatkowe meble i wyposażenie w atrakcyjnej cenie, w tym:

  • Grzejniki;
  • Klimatyzatory;
  • Prysznice;
  • Stoły i biurka;
  • Krzesła;
  • Sofy;
  • Naczynia kuchenne i wiele więcej.

Z powyższego wynika, że ​​pomimo niskiej ceny, szybkości budowy i mobilności kontenery mieszkalne w niczym nie ustępują zwykłym domom. W takich kontenerach całorocznych będziesz czuł się równie komfortowo o każdej porze roku.

Jeżeli interesuje Cię oferta Modulex, wejdź na stronę firmy i wybierz gotowe rozwiązanie z katalogu lub skorzystaj z opcji bezpłatnego obliczenia.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry