Jak dobrać odpowiednie meble biurowe do twojej firmy?

Każdy doświadczony przedsiębiorca wie, jak ważne jest właściwe zorganizowanie przestrzeni biurowej. Z jednej strony, to wizytówka naszej firmy, często miejsce pierwszej rozmowy z potencjalnym klientem – musi więc emanować profesjonalizmem i solidnością; z drugiej strony – to miejsce ciężkiej codziennej pracy, gdzie liczy się wygoda i ergonomiczność stanowiska, tak, aby pracownik mógł wydajnie wykonywać powierzone mu zadania.

Jak dobrać odpowiednie meble biurowe do twojej firmy? 1

Firma Kami wychodzi naprzeciw wymaganiom swoich klientów. W jej ofercie znajdziemy bogaty asortyment mebli biurowych, w skład których wchodzą:

 • biurka, łączniki, przystawki i kontenery,
 • stoły konferencyjne, lady recepcyjne, meble gabinetowe,
 • regały i szafy biurowe,
 • szafy i regały metalowe magazynowe oraz BHP,
 • krzesła i fotele stałe i obrotowe.

Tak szeroka oferta pozwala na kompleksowe i elegancki wyposażenie biur, sekretariatów, sal konferencyjnych i gabinetów.

Firma Kami już od 30 lat działa na polskim rynku zapewniając bogaty asortyment mebli biurowych i gabinetowych, wraz z montażem, serwisem i pomocą projektantów. Z szerokiej oferty przedsiębiorstwa skorzystało wielu klientów, w tym urzędów państwowych, takich jak: Krajowa Izba Gospodarcza, Najwyższa Izba Kontroli czy Narodowy Bank Polski, a także firmy prywatne, w tym: Raiffeisen Centrobank czy ZTS Hortex Sp. z o.o.. Zaufanie tak różnorodnych podmiotów, pokazuje, że firmę Kami charakteryzuje wysoka jakość i rzetelność w realizacji zamówień.

Powszechnie wiadomo, że równie istotne co dobranie odpowiednich mebli, jest również odpowiednie podejście do klienta w kwestii projektowania i dopasowania mebli do rzeczywistych przestrzeni biurowych. Przedsiębiorstwo Kami jest bezkonkurencyjne, bo oprócz wspaniałej jakości mebli, zapewnia także bezpłatną pomoc projektantów przy aranżacji wnętrz. W procesie realizacji zamówienia, handlowiec bez dodatkowej opłaty składa wizytę u klienta i samodzielnie wykonuje pomiar pomieszczenia, pomagając w ten sposób ustalić dokładne zapotrzebowanie. W kolejnym etapie realizacji, klient otrzymuje ofertę cenową na meble biurowe z załączonymi wizualizacjami 3D pomieszczeń w formacie plików JPG, które uwzględniają przestrzeń roboczą i komunikacyjną biura. Dopiero po akceptacji i uzgodnieniu wszystkich szczegółów, zamówienie przechodzi w fazę produkcji.

Jak już wcześniej wspomniano, firma Kami oferuje mnogość mebli biurowych, która pozwala na dobranie odpowiednich mebli do przestrzeni biurowej klienta. Warto jednak zaznaczyć, że przedsiębiorstwo oferuje wiele różnorodnych unikalnych serii,charakteryzujących się interesującym wzornictwem, estetyką oraz spełniające aktualne wymogi ergonomii.

Pierwszą grupą mebli, na które chciałbym zwrócić uwagę są meble biurowe wykonane z płyty laminowanej, produkowane we własnych zakładach firmy Kami. Umożliwiają one funkcjonalne i niedrogie wyposażenie biura i gwarancję wieloletniego użytkowania. W skład tej grupy artykułów wchodzą następujące serie:

 • Prim
 • Tercet
 • Fokus
 • Alfa Plus
 • Piano
 • Duo

Różnorodne systemu pozwalają na dopasowanie asortymentu do potrzeb klienta, według kryteriów, które są dla niego najważniejsze

Kolejną grupą mebli dostępnych w ofercie firmy są meble gabinetowe, które charakteryzują się wyższą jakością i luksusowym wyglądem. Wykonane są z naturalnego drewna dębowego lub czereśniowego. Zapewniają klientowi poczucie komfortu, a ich niepowtarzalny design podkreśla klasę tych mebli. Klient może wybierać w następujących systemach:

 • Syriusz,
 • Markus,
 • Rodos,
 • Laurent,

Podsumowując, poszukując mebli odpowiednich do biura, warto dobrze określić nasze oczekiwania. Szeroki asortyment pozwala na dobranie idealnego zestawu, który zadowoli nas pod względem ceny, designu, a także jakości. Warto przy tym pamiętać, że jeśli wybierzemy firmę znaną na rynku od wielu lat i charakteryzującą się wyjątkowym podejściem do klienta, będzie to inwestycja na lata, która przyniesie naszym przedsiębiorstwom wymierne zyski.

Tekst sponsorowany: KAMI – meble biurowe – https://www.kami.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry