Jak dobrze przygotować się do sezonu – wskazówki dla turystów

Sezon turystyczny przed nami. Pogoda sprzyja wakacyjnym planom. Przed nami czas organizacji, weryfikacji oczekiwań i planowanie wymarzonych wakacyjnych podróży. Co prawdziwy turysta wiedzieć powinien?

Po pierwsze – doskonały plan

Planowanie trasy turystycznej to ważny element każdego podróżnika. Warto na tym etapie przewidzieć punkty startowe, pośrednie i końcowe trasy. To czy nasza podróż będzie udana zależy od wielu czynników – często od nas niezależnych. Warunki atmosferyczne to ta składowa podróży, która potrafi nieźle pokrzyżować nam zaplanowane wcześniej działania. Geometeo to aplikacja stworzona z myślą o turystach. Pozwala na sprawdzanie warunków pogodowych na trasie w czasie rzeczywistym. Jeśli Twój plan ma być doskonały – na swojej liście dopisz aplikację Geometeo. To Twój niezastąpiony towarzysz w podróży.

Po drugie – grunt to optymalizacja kosztów

Nasze oszczędności lubimy wydawać na przyjemności – ale przecież zawsze możemy zaplanować nasze podróżnicze wydatki z głową i mieć tych przyjemności jeszcze więcej. Dobrze zaplanowana trasa turystyczna to również dobrze przemyślany plan wydatków. Zadbaj, aby w Twojej podróży nie zabrakło niezbędnych środków. Geometeo pozwala na oszacowanie kosztów podróży. Zanim wybierzesz się w podróż możesz już na tym etapie dowiedzieć się jakie koszty to tzw. „must be”. Być może środek lokomocji, jaki na początku wydawał się najkorzystniejszy, ustąpi miejsca innemu bardziej optymalnemu kosztowo.

wskazówki dla turysty_grafika promocyjna

Po trzecie – marzenia są po to, żeby je spełniać

Z reguły tych wolnych dni – takich naprawdę przeznaczonych na odpoczynek – mamy w ciągu roku niewiele. Dlatego warto w swoje podróżnicze plany przemycać realizację swoich marzeń. Połączenie turystyki z marzeniami brzmi naprawdę dobrze. Marzenia mamy duże, ale nie brakuje wśród nich również tych mniejszych. Dzięki Geometeo możesz zaplanować swoją podróż tak jak lubisz – uwzględniając w punktach pośrednich swojej trasy miejsca z listy Twoich marzeń. Twój podróżniczy asystent zadba o Twoje przyjemności na trasie.

Po czwarte – bezpieczeństwo przede wszystkim

Planując wyjazd turystyczny nie przyjmujemy do wiadomości, że coś może pójść nie tak. Warto zadbać o swoje bezpieczeństwo na trasie. Nigdy nie wiemy co może nam się przytrafić, często wtedy kiedy w ogóle się tego nie spodziewamy. Z Geometeo otrzymujesz powiadomienia o zagrożeniach w podróży, zyskujesz dostęp do alarmu, który wezwie dla Ciebie pomoc w sytuacji dla Ciebie niebezpiecznej. Warto mieć przy sobie takiego kompana w podróży.

Po piąte – baw się dobrze!

W końcu nadszedł dzień wyjazdu – jesteś gotowy – możesz ruszać. Geometeo będzie towarzyszyć Ci przez całą podróż. Możesz czuć się komfortowo i bezpiecznie. Baw się dobrze! ;)

Revedu Sp. z o.o. realizuje projekt pn. “Geometeo.pl – innowacyjna aplikacja dostarczająca informacji pogodowych i poprawiająca bezpieczeństwo użytkowników”. Program Operacyjny – Innowacyjna Gospodarka (Działanie 8.1): Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry